Jump to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.
Geplaatst:
comment_2107017

Hey jongens,

Deze post bestaat uit 2 delen.

1: Als ik op GTA Online kom, dan is het vrijwel leeg. En zijn er nergens Jobs of überhaupt spelers te bekennen. Hebben jullie hier ook last van?

2: Misschien is een deel van de oplossing een Crew joinen. Een van de redenen dat ik op dit forum ben beland. Waar kan ik dit doen op dit forum of heeft iemand misschien een uitnodiging voor mij?

Featured Replies

Geplaatst:
comment_2107039

Ten eerste, welkom op het forum. Er zijn hier voldoende mensen die jou met een heleboel problemen kunnen helpen. Wat ik nu dus ook ga proberen. Het kan zijn dat je verbinding niet goed is / niet goed is ingesteld. Bekijk daarvoor eens dit topic. Wanneer je een Crew zoekt raad ik je aan om eens een kijkje te nemen in dit subforum. Succes! :tu:

Geplaatst:
comment_2107043

Heb je al eens gekeken of je geen 'invite only' -sessie bent gestart? Dan is het logisch dat je niemand tegenkomt, heb ik ook al gehad :)

En als je een crew zoekt voor Xbox 360 ben je van harte welkom bij The Antwerp Rebels! Ikzelf ben dagelijks online en zoek altijd mensen om samen mee te spelen ;)

Geplaatst:
comment_2107049

Ten eerste, welkom op het forum. Er zijn hier voldoende mensen die jou met een heleboel problemen kunnen helpen. Wat ik nu dus ook ga proberen. Het kan zijn dat je verbinding niet goed is / niet goed is ingesteld. Bekijk daarvoor eens dit topic. Wanneer je een Crew zoekt raad ik je aan om eens een kijkje te nemen in dit subforum. Succes! :tu:

daar was mijn topic dus heen, kon hem nergens vinden :puh:

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.