Jump to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.
Geplaatst:
comment_2108083

Goedemiddag allemaal. Ik heb zojuist een account aangemaakt op dit forum omdat ik al een poos met een probleem zit omtrent gtav/gtaonline. Ik heb nergens op het internet kunnen vinden hoe dit op te lossen is..

Zoals de topictitel al aangeeft zie ik geen wantedsterren in beeld. Ik zou het geweldig vinden mocht iemand me hier mee kunnen helpen..

Vriendelijk bedankt! Grt Nick

Featured Replies

Geplaatst:
comment_2108087

Misschien kan het niet wat ik nu zeg hoor, maar kan het niet zo zijn dat het buiten je beeldscherm valt? omdat het boven in het scherm staat.

Dat miss je resolutie niet goed staat ofso.

Snappie? :)

Geplaatst:
comment_2108095

Volgens mij staat je HUD misschien niet aan. Die kun je aanzetten door op start te drukken en dan Settings>Display>Hud>On.

Misschien kan het ook zijn dat je Safezone fout ingesteld staat. Die kun je in hetzelfde display-menu aanpassen.

Geplaatst:
  • Auteur
comment_2108097

Heb het even geche prutsernl en de resolutie staat goes.. ik mis naast de sterren ook die getallen die rechtsboven in beeld staan.. wil jullie iig bedanken voor het meedenken.. erg frustrerend ditte :puh:

Bedankt 3l1077. Mijn HUD staat al die tijd al aan. Dat van de safezone kan ik niet onder settings> display terug vinden

>>> Door Bassieboy35: Dubbele post samengevoegd.<<<

Geplaatst:
  • Auteur
comment_2108145

Reuze bedankt!!! Ik heb in story mod en online mode een paar keer de hud instellingen veranderd en weer terug veranderd.. dacht dat het nig steeds niet werkte tot ik net yegen een politiepik aan liep en bam! Er verscheen een ster!

Super bedankt jongens!!!

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.