Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

GTA San Andreas komt naar smartphones en tablets!

gallery_1_5_68341.jpg

Goed nieuws iedereen. Het is weer tijd om terug te keren naar GTA San Andreas. De grootste GTA die ooit op de PlayStation 2 is uitgekomen en waar je als CJ de straten van Los Santos, San Fierro en Las Venturas onveilig kon maken komt in december uit voor smartphone en tablet. Natuurlijk is alles opgepoetst om goed op huidige smartphones en tablets te werken.

Het spel zal een checkpoint systeem bevatten waardoor je niet steeds handmatig hoeft op te slaan. Tevens bevat het spel een nieuwe touchbediening zodat het ook zonder fysieke knoppen makkelijk is te spelen. Ook zal het controllers ondersteunen die je kan aansluiten op tablet en smartphone.

GTA San Andreas zal worden uitgebracht voor een beperkt aantal iOS, Android, Amazon Kindle en Windows Phone apparaten. Over enkele weken zullen meer details bekend worden gemaakt!

Bron: Rockstar Games

Featured Replies

Mooi nieuws dit. Had het er nog over met TN-medeleden op Skype, een paar weken geleden.. Helemaal top!

Top! Geweldig, ben echt benieuwd hoe het gaat spelen op een mobile device, iets wat ik niet goed kon met VC en III :puh:

ik ben benieuwd hoe die verbeterde graphics eruitzien :D

Dat is toch wel tekenend voor wat er allemaal is gebeurt, ik geloof dat-'ie vroeger niet op de PSP kon omdat die dat niet aan zou kunnen, straks spelen we 'm op een telefoon. Zeker blij! :D

Erg mooi, jammer dat ik er geen apparaat voor heb. PC werkt perfect, en ik ben wel zeker dat PC beter werkt, maar het is niet verkeerd om SA in de bus te doen op je mobiel :D

Mijn smartphone is helaas niet krachtig genoeg en ook aan de kleine kant om het spel goed te bedienen, anders zou het wel eens een leuk tijddodend middel zijn geweest tijdens saaie lessen. Wel, heb SA ondertussen toch al plat gespeeld.

Misschien kunnen ze MTA naar de smartphones & tablets brengen? :puh:

GTA op je smartphone? Hoe de fuck moet je dat spelen?

GTA op je smartphone? Hoe de fuck moet je dat spelen?

Dat lijkt me ook erg moeilijk :7

Dit was te verwachten, toch zit ik hier totaal niet op te wachten.. Breng maar liever RAGE-versies van de trilogie uit!

Misschien kunnen ze MTA naar de smartphones & tablets brengen? :puh:

Oh god, ik zie iedereen al tegen elkaar racen in custom maps terwijl de docent hopeloos voor de klas staat.

Ik vrees echter dat mods echter beperkt blijven zoals bij voorgaande geporte GTA's ook het geval was. :(

GTA op je smartphone? Hoe de fuck moet je dat spelen?

GTA 3 en VC zijn al een hele tijd uit op mobiele apparaten hoor. Ik ben geen fan van de besturing, maar het is wel doenbaar.

Al blijft het wel duidelijk dat de games(GTA 3 en VC) niet gemaakt zijn voor de mobiele apparaten. Op iOS en op Android vond ik het beide niet lekker lopen(crashes en de besturing suckt gewoon tov games die wél in eerste instantie gemaakt zijn voor mobiele apparaten.)

Laatst was hier nog een topic over op het forum. Raar dat ze dit niet met het 10 jaar San Andreas doen maar van de andere kant, misschien hebben ze daarvoor wel iets groters geplant. Ben overigens wel benieuwd hoe het eruit ziet als het grafisch enig zins is opgepoetst. Hoop op een trailer anders voel ik me toch verplicht het spel op mijn Samsung Galaxy Note II te gaan halen eigenlijk om het zelf te kunnen zien.

Hoewel ik niet genoeg ruimte zal hebben op mijn iPhone 4 en deze de game wellicht ook niet eens fatsoenlijk aan zal kunnen, heb ik gelukkig nog een iPod touch 5G die hem ongetwijfeld wél aan kan. Ben enorm benieuwd naar deze game! :D

Goed om te zien dat er nu ook voor Windows (Phone) devices ontwikkeld wordt.

SA toch wel de favoriet, kijken of we dr tegen die tijd mods in kunnen douwen :sigaar:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.