Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Wat is goedkoper in Londen?

Hallo,

op 4 januari 2014 ga ik samen met mijn vriendin een dagje naar Londen.

Ze wil er graag shoppen, maar ik wil ook wel wat dingetjes meebrengen, maar mijn vraag is wat er daar goedkoper is dan hier?

Volgens velen is alles daar duurder dan hier.

GREETZ

Featured Replies

Ben je specifiek opzoek naar iets? Londen is nu eenmaal een wereld stad en daar zijn de meeste dingen niet goedkoper dan hier, het is niet zoals Luxemburg waar de belasting lager is.

Die vraag valt te beantwoorden met "Alles dat uit Tesco komt en naar leer smaakt."

Maar aangezien je volgens mij doelt op niet-eetbare dingen: CD's. De meeste CD's toch in ieder geval. Ik ga niet zeggen dat ze allemaal goedkoper zijn maar in het algemeen zijn ze omgerekende een euro of 2 goedkoper. Moet je het daar voor doen? Jouw beslissing of dat het waard is. Voor de rest is alles of even duur of een hoopje duurder.

Daarnaast is ook de vraag hoe je reist. Want als je de Eurostar neemt kun je natuurlijk geen koe kopen. Bij wijze van spreken.

Kan aan mij liggen, maar alles wat ik in Londen tegenkwam was pokkeduur. :puh:

Oei, shoppen met je vriendin. Veel succes.

Ik kan je aanraden om iets te kopen wat je echt terug doet denken aan Londen, een leuk souvenir. Koop alsjeblieft niet zo'n lomp t-shirt met een zogenaamd grappige boodschap op de voorkant of een miniatuur van de Big Ben die je bij straatverkopers kan kopen, maar iets origineels. Ik ben de afgelopen zomer met twee vrienden drie dagen naar Londen geweest, en één van de souvenirs die ik heb gekocht is een heupfles (zo'n smal drankflesje waar je sterke drank in kan doen) met daarin een afbeelding van Tower Bridge gegraveerd. Kostte me dertig pond, maar ik heb er absoluut geen spijt van. Bij de winkel van de Tower of London hebben ze twee verdiepingen vol met leuke typisch Engelse souvenirs (daar heb ik die heupfles ook gekocht) en ik kan je zeker aanraden om daar eens naar binnen te lopen. :)

Het beste kan je voor een souveniertje kijken in de wijk Baywater. Er is een metro station. Ik weet noet zeker of Baywater de naam is...

Het enige dat ik me kan herinneren, dat echt goedkoop was in London, waren de milkshakes bij de MacDonalds. :puh: Tevens kan ik me herinneren dat toen ik met school erheen ging, dat de meiden gek werden om de Primark. Daar kun je blijkbaar heel goedkoop kleding kopen en dergelijk. ;)

Ik zou zo'n Ingegraveerde Blok doen waarin je de Big Ben, Tower Bridge en nog veel meer ziet aanbevelen, ziet er best leuk heb ik ook van New York, Berlijn en Wenen.

dat de meiden gek werden om de Primark.

Maar die hebben we hier ook :puh: Maar goed, we kunnen natuurlijk ook een topic maken voor wat goedkoper is in welke Nederlandse stad dan ook, ik denk dat dat niet echt veel nut heeft tenzij je echt verder op reis gaat. En meestal kom je er zelf wel achter of iets goedkoop is of niet :puh: Zo is er in elke grote stad wel een dure winkelstraat en een goedkope.

Edited by Davedavy

Toblerone is daar goedkoper (kreeg ik van m'n vader uit Londen, omdat ie goedkoper was)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.