July 17, 200520 yr Ik heb de missie Cesar Vialpando al vaak geprobeert maar het lukt niet. Wie heeft er een save game van zodat ik verder kan gaan. Of hoe het ook zit? Het is wel de pc San Andreas.
July 17, 200520 yr Save-games vraag je aan in het topic Save-game aanvraag. Cesar Vialpando. Probeer in wat dansclubs te oefenen. Bar&clubs. Edited July 17, 200520 yr by .Levi.
July 17, 200520 yr Probeer in wat dansclubs te oefenen. Bar&clubs. Dat is toch voor "life is a beach" Gebruik onze http://www.gtaforum.nl/index.php?act=Searc...cesar+vialpando. Er zijn hier al veel topics over.
July 18, 200520 yr je moet in een dansclub eerst een keer een hoge score halen. Als het dan goe is dan word er tegen je gezegd dat je nu meer punten krijgt voor je dansbewegingen. nu haal je meer punten en is de missie veel makkelijker te halen. B)
Ik heb de missie Cesar Vialpando al vaak geprobeert maar het lukt niet. Wie heeft er een save game van zodat ik verder kan gaan. Of hoe het ook zit? Het is wel de pc San Andreas.