Geplaatst: 30 november 201311 jaren comment_2111598 op gta online zijn cheaters naar naar pool gebracht omdat ze money glitches doen maar het valt mij op dat bij de meeste vidss alleen maar bij xbox dit is ???
Geplaatst: 30 november 201311 jaren comment_2111615 Dat is een discussie waar nog niet echt levendig bewijs voor is he. De meeste 'bewijzen' zijn trolls.
Geplaatst: 30 november 201311 jaren comment_2111618 Het is voornamelijk alleen nog maar bij de Xbox. En ik ga het toegeven; Ik heb ook gecheat, maar dat was omdat ik in geld nood zat. Ik heb daarom ook een mail naar R* gestuurd en kreeg daar gelukkig een goed antwoord op. Ik kreeg geen ban Ik heb er wel voor gezorgd dat mijn vader in een cheaterspool terecht is gekomen Maar als je kijkt naar Dat Saintsfan (Gast op YouTube) Die legt alle glitches heel erg goed uit, maar heeft ook een uitleg gedaan aan R* waarom ze het doen. De geld glitches worden vooral gebruikt omdat niemand van die kaarten wilt gaan kopen.
Geplaatst: 30 november 201311 jaren comment_2111622 Hoe kan je zien dat je er in zit dan? want gistere zat ik er iedergeval nog niet in. en ik glitch best veel, schaam me er verder niet voor ofso. LSC en die dupe glitch. Missschien dat ze een bepaalde grens hebben ofso, ben dan wel benieuwd wat dat is Als ik niet zou glitchen dan was ik allang gestopt met gtao. Uiterraad is dat geen reden om het te doen. Via R* is nog geen bericht gegeven over een of adnere maatregels tegen glitchsers enzo. Even als die cheaterpool Of ik moet wat gemist hebben
Geplaatst: 30 november 201311 jaren comment_2111646 Je hebt wat gemist ja. Ik zal even naar het bericht op ziek gaan voor je
Geplaatst: 30 november 201311 jaren comment_2111649 Volgens mij heb ik een dag na de laatste update ook een berichtje in het spel gehad dat zoiets dergelijks is gedaan. Deze kreeg je links bovenin te zien.
Geplaatst: 30 november 201311 jaren comment_2111663 Ik heb echter wel kunnen lezen dat je NIET geband word door cheaten, maar wel in een cheaterspool kunt komen. Daar zul je 1 maand zitten. Een soort gevangenis zeg maar.
Geplaatst: 30 november 201311 jaren Auteur comment_2111690 cheaterspool = geld resetten je kan niks verdienen enzo...
Geplaatst: 30 november 201311 jaren comment_2111701 Zolang R* er geen officieel bericht over plaats en of ik er zelf nog niet in zit geloof ik er niks van. Net nog online geweest en niks geen melding of iets gezien. Die cheaterpool is volgens mij bedacht door iemand als een goeie straf voor iemand en sindsdien wordt er net gedaan of als die er is of komt.
Geplaatst: 30 november 201311 jaren Auteur comment_2111707 het is waar heb video's gezien waar staat you are a cheater blablabla
Geplaatst: 30 november 201311 jaren comment_2111713 er zijn tot nu toe enkele er tussen uit gepikt (met name youtubers) die in de cheaters pool zijn gegooid, verder is er nog niks bevestigd en dat wordt ook niet gedaan ik denk dat ze het zo blijven doen, en misschien enkel degene die het heel bond gemaakt hadden eruit pikken.
Geplaatst: 30 november 201311 jaren comment_2111754 er bestaan cheats, misschien die spelers.. maar niet de glitchers :-)
Geplaatst: 1 december 201311 jaren Auteur comment_2111782 er bestaan cheats, misschien die spelers.. maar niet de glitchers :-) glitchers zijn cheaters he
Geplaatst: 1 december 201311 jaren comment_2111783 er bestaan cheats, misschien die spelers.. maar niet de glitchers :-) glitchers zijn cheaters he Lig er maar aan het je het bekijkt :-) Ik denk dat R* meer problemen hebben met de genen die de boel hacken en miljoenen naar iedereen overmaken enzo
Geplaatst: 1 december 201311 jaren comment_2111786 Volgens mij is het idd met name de spelers/hackers die via de media zoals YouTube glichtes/cheats ed uitleggen die gebanned worden. Op YouTube komen de laatste tijd filmpjes voorbij waarin betreffende spelers uitleggen waarom zij (voorlopig)niet meer (online) kunnen spelen. Zelfs een filmpje gezien waarin een speler alleen nog de story mode kan spelen en waarbij al 'zijn' geld is ontnomen. Deze spelers krijgen van R* een bericht waarin uitgelegd wordt waarom zij gebanned zijn. Dit wordt door R* o.a. gedaan om hun commeriele belangen te beschermen, is ook wel logisch als je dmv een hack/glitches wordt uitgelegd hoe je aan tig milj. of auto's kan komen. Gezien de commotie na de laatste update en het veel moeilijker is geworden om aan geld en rp te komen terwijl o.a. de wapens en car mods. nog wel hoog in prijs zitten, zal er wellicht update 1.07 in de maak zijn. Dit om de verhouding enigsins terug te brengen. Vooral op buitenlandse forums/medium krijgt R* er flink van langs na die laatste update en is dit geen reclame voor ze.
op gta online zijn cheaters naar naar pool gebracht
omdat ze money glitches doen maar het valt mij op dat bij de meeste vidss alleen maar bij xbox dit is ???