Jump to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.
Geplaatst:
comment_2114745

Missions waar je meer RP en geld mee kan verdienen worden zo te zien door R* weggehaald!

Of is alleen Potshot en conveted bij mij weg?

Als dit door R* gedaan wordt dan is dat op zijn minst gezegd behoorlijk flauw.

Zijn er nog meer missions of andere dingen weggehaald?

Featured Replies

Geplaatst:
  • Auteur
comment_2114776

Vanochtend kon ik beide missions nog gewoon spelen en bij de tweede maal aanzetten van mijn PS 3 waren in ieder geval deze 2 weg.

Of er nog meer missions weg zijn en/of er zijn bijgekomen weet ik niet. Voor mijn gevoel is de lijst van missions- die je o.a. zelf kan hosten -korter geworden.

Bij de tweede maal aanzetten kreeg ik wel in eerste instantie een foutmelding dat R* iets niet met de servers kon synchroniseren ofzo en werd ik terug gezet in de story mode. Bij de tweede poging kon ik gewoon online gaan. Het lijkt mij echter niet waarschijnlijk dat hierdoor (enkele) missions zijn verdwenen.

Het is ook wel heel toevallig dat precies deze 2 missions- waar je meer RP en geld voor krijgt en ik regelmatig speel - zijn verdwenen.

Zou het anders met je lvl te maken hebben? Ik heb nu lvl 41.( die had ik overigens vanochtend ook toen ik nog beide missions kon spelen, besef ik mij gelijktijdig)

<edit>

Update: 14.30 uur.

Beide missions zijn in de Jobs lijst weer retour!

Heel apart en vreemd...hopelijk geen voorteken dat ze achter de schermen bij R* bezig zijn met het aanpakken van dit soort missions waar je wat meer RP en geld verdiend.

</edit>

Bewerkt: door sssjakie

Geplaatst:
comment_2114909

Ik had een week geleden precies hetzelfde. Alleen waren er meer missies verdwenen en niet alleen potshit en coveted. Ik denk ook dat bij de volgende update de voordelen van deze missies weg zijn dus snel nog geld en rp binnen halen.

Geplaatst:
  • Auteur
comment_2114954

Als ze idd de missies/races gaan aanpakken waar je nu wat meer RP en geld mee kan verdienen, dan wordt het helemaal moeilijk/langdurig om te levelen en dingen te kopen.

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.