Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Adder OF Entity XF

Welke auto is volgens jullie het beste om te gebruiken?

De entity is over-all beter maar de bugatti is het snelst en ziet er super uit.

Featured Replies

Ik zou de Entity XF nemen. Trekt stukken sneller op. De adder is alleen sneller op een weg van 3km rechtvooruit.

Ik heb de Entity XF. Snelheid merk je weinig verschil in, vind ik. Merk je alleen op lange, rechte stukken weg. En aangezien ik persoonlijk alleen vooral door de stad race. was voor mij de Entity XF de beste keus ;) Zou ik ook voor gaan, als ik jou was.

Ik weet niet of beide auto's realistisch gebouwd zijn, maar normaal gezien is de adder het snelst op hele lange wegen. maar aangezien de entity xf sneller op zijn top snelheid is.. heb je daar meer aan. maar naar mijn idee zijn de verschillen nauwelijks te merken.

Het is gewoon een keuze die je moet maken tussen swag en prijs/kwaliteit, met aan de linkerkant de Adder en de rechterkant de XF.

de bugatti (...) ziet er super uit.

Dat is puur persoonlijke voorkeur. Ik vind het namelijk een graflelijke auto (vooral chrome en 'dollar' wielen er onder pukey.gif). De Entity XF heeft wel een betere wegligging waardoor je met meer snelheid door de bocht kan.

de adde is mijn favoriet, matzwart met blauw ziet er echt vet uit. En mij boeit het niet dat de entity iets sneller optrekt

Indien ik het geld zou hebben dan zou ik voor de Entity XF gaan. Dit vanwege de wegligging/acceleratie en je toch het meest van je tijd door de stad stuurt (ook tijdens races) Topsnelheid is dan iets minder belangrijk.

Buiten deze specificaties om vind ik persoonlijk de Entity XF ook mooier.

Ik heb ze gewoon allebei, bij de ene race neem ik de Adder en bij een andere race de Entity XF, licht aan de map.

Edited by xCrazyShotgun

Neem ze geen van beide.

Iedereen heeft ze al. (daarbij zijn het nou niet de mooiste Supers, de Adder vind ik veruit de lelijkste :7 )

Ik denk dat ik aan mijn getunede Bullet 10x meer plezier beleef met rijden in free-mode. En daarbij rijdt bijna niemand in de Bullet.

en.....cheap :D

bijna 10x zo goedkoop :D

Edited by Dragon__rage

Neem ze geen van beide.

Iedereen heeft ze al. (daarbij zijn het nou niet de mooiste Supers, de Adder vind ik veruit de lelijkste :7 )

Ik denk dat ik aan mijn getunede Bullet 10x meer plezier beleef met rijden in free-mode. En daarbij rijdt bijna niemand in de Bullet.

en.....cheap :D

bijna 10x zo goedkoop :D

Maar misschien gaat het hem daar niet om? Al heeft iedereen dezelfde auto, als ik hem zelf maar leuk vind.

Maar misschien gaat het hem daar niet om? Al heeft iedereen dezelfde auto, als ik hem zelf maar leuk vind.

Ach ja.. als er dan toch alleen en enkel uit die 2 auto's gekozen zou moeten worden, dan zou ik voor de Entity gaan.

Uiteindelijk blijft het toch een eigen keus van wat je mooi en niet mooi vind. Uiteindelijk maakt het geen ruk uit welke van de 2 je hebt.

Hoe goed 1 van de 2 auto's zal presteren hangt ook van de coureur af. Ik heb met de Entity van Adders gewonnen, maar ook met de Adder van Entity's.

Maar om even op je terug te komen Venzio. Als je hem alleen zelf maar leuk hoeft te vinden ongeacht wat anderen vinden/hebben, dan hoef je er geen vraag over te stellen toch?

Ik neem ze alleen bij races, bijna iedereen gaat met een geupgrade wagen, anders win ik bijna nooit.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.