December 28, 201312 yr Ik was bezig om een crew emblem te maken en toen ik eindelijk klaar was wou ik hem als emblem gebruiken maar dan staat er wel dat ik kan kiezen maar dan is degene die ik gemaakt had blanko
December 29, 201312 yr Ik was bezig om een crew emblem te maken en toen ik eindelijk klaar was wou ik hem als emblem gebruiken maar dan staat er wel dat ik kan kiezen maar dan is degene die ik gemaakt had blanko Kan zijn dat het een paar uur duurt voordat de Rockstar website deze geupload heeft.
December 29, 201312 yr Inderdaad, er zit een beetje tijd tussen dit is mij ookal opgevallen, het zal ook vrij onmogelijk zijn om het direct te laten werken omdat er erg veel crews aanwezig zijn, en bijna elke crew heeft haar eigen embleem.
December 30, 201312 yr Hebben mensen ook hetzelfde probleem als mij? Er blijft namelijk altijd een vierkant randje omheen zitten. Ik wil graag een crew emblem maken die mooi op m'n auto's staat, maar zodra je hem op je auto zet ziet het er niet uit! Iemand enig idee hoe ik de achtergrond transparant zou kunnen maken?
December 30, 201312 yr Als je bij de Emblem Editor bent zie je onderaan de ''Rockstar Emblems'' en daar selecteer je er ook een van omdat die allemaal een transparante achtergrond hebben. Als je eenmaal zo'n Rockstar Emblem hebt geselecteerd verwijder je gewoon alle layers en begin je gewoon met het maken van je eigen emblem. Als je klaar bent en hem opslaat is de achtergrond gewoon transparant.
December 31, 201312 yr NIEUWE VRAAG: Is er ook 'n mogelijkheid 'n bestaand plaatje (bv van 't internet of uit eigen bestand) toe te voegen als crew emblem, en zo ja ... hoe?
December 31, 201312 yr Voor een ieder die graag een crew emblem willen maken even de volgende zoekopdracht bij YouTube invoeren. GTA 5 crew emblems tutorial Dan vind je div. filmpjes waarin van a tot z wordt uitgelegd hoe je elk plaatje als crew emblem kan maken. Veel suc6. Ze zijn wel hoofdzakelijk in het engels, dus hopelijk is dat geen probleem voor je.
December 31, 201312 yr Nope ... das geen probleem. Thanx voor de tip, ga daar morgen dan meer eens uitgebreid voor zitten. Heb dan toch 'n kater, dus .... ben tot weinig anders in staat. Voor nu ... iedereen 'n fijn, gezellig maar vooral veilig uiteinde gewenst en 'n gelukkig en gezond 2014 voor allemaal !!!
August 7, 20232 yr ik ben al drie dagen bezig voor een crew emblem de maken maar ik krijg steeds deze fout code 17.600.1 weet mis iemand wat ik hier aan kan doen
Ik was bezig om een crew emblem te maken en toen ik eindelijk klaar was wou ik hem als emblem gebruiken maar dan staat er wel dat ik kan kiezen maar dan is degene die ik gemaakt had blanko