Geplaatst: 12 januari 201411 jaren comment_2133469 Van 1 t/m 9 staat de spatie goed, maar na 10 is de spatie opeens heel veel groter. Hoe los ik dit op? Als ik instel dat het letters zijn, dan heb ik het probleem niet. Weet iemand hoe ik dit probleem oplos? Nyltje!
Geplaatst: 12 januari 201411 jaren comment_2133480 Ik neem aan dat je een recente (2007 +) Word gebruikt? Zoja, Ga naar de ribbon: Beeld en vink het vakje aan waarachter "Liniaal" staat. Ga nu naar de regels waar de tekst niet correct uitgelijnd is, en zet daar de cursor neer. Je zal bovenin de liniaal nu zien dat de uitlijning niet klopt. Sleep de omcirkelde "slider" naar de positie dat het correct uitgelijnd staat. Herhaal dit voor elke die niet correct uitgelijnd staat. Hoop dat je er wat aan hebt
Geplaatst: 12 januari 201411 jaren Auteur comment_2133488 Bedankt! ;D Bewerkt: 12 januari 201411 jaren door Nyltje
Geplaatst: 12 januari 201411 jaren comment_2133493 Ik heb Microsoft Office 2013, ik heb dat balkje niet.Ik denk dat je ergens kan instellen dat het balkje zichtbaar is, maar ik kan die instelling niet vinden. Zoals ik al zei: "Ga naar de ribbon (balk bovenaan): Tab: Beeld en vink het vakje aan waarachter "Liniaal" staat."Dan krijg je die balk te zien. @Hierboven Toch gevonden? In ieder geval, geen probleem Bewerkt: 12 januari 201411 jaren door Crypteq
Geplaatst: 12 januari 201411 jaren Auteur comment_2133495 Ik heb Microsoft Office 2013, ik heb dat balkje niet.Ik denk dat je ergens kan instellen dat het balkje zichtbaar is, maar ik kan die instelling niet vinden. Zoals ik al zei: "Ga naar de ribbon (balk bovenaan): Tab: Beeld en vink het vakje aan waarachter "Liniaal" staat."Dan krijg je die balk te zien. Ja ik had helemaal niet goed gelezen. Mijn fout.
Van 1 t/m 9 staat de spatie goed, maar na 10 is de spatie opeens heel veel groter. Hoe los ik dit op?
Als ik instel dat het letters zijn, dan heb ik het probleem niet.
Weet iemand hoe ik dit probleem oplos?
Nyltje!