Geplaatst: 18 januari 201411 jaren comment_2137417 Hey, Ik heb net de laatste heist gedaan, maar die (goedkope) sukkel is neergestort met het goud en nu heb ik heel weinig geld. Is er een manier om de crew opnieuw uit te kiezen? Ik heb gesaved net na de twee voorbereidingen
Geplaatst: 18 januari 201411 jaren comment_2137424 Missie-replay misschien staat daar ook de heist tussen. Laat het ons weten als het gelukt is. MVG IamCrazyBrian.
Geplaatst: 18 januari 201411 jaren comment_2137435 Hey, Ik heb net de laatste heist gedaan, maar die (goedkope) sukkel is neergestort met het goud en nu heb ik heel weinig geld. Is er een manier om de crew opnieuw uit te kiezen? Ik heb gesaved net na de twee voorbereidingen heb je ook nog een save van voor die laatste heist en voorbereidingen? dan zou je mischien vanaf daar weer kunnen starten.
Geplaatst: 18 januari 201411 jaren comment_2137436 Je zult er mee moeten leven. Het idee achter de voorbereidingen is dat je bewust nadenkt over de keuzes die je maakt. Je hebt hier nu de verkeerde keuze gemaakt op dat vlak, iets dat je dus in de toekomst kunt vermijden als je weer in dezelfde situatie zit. Met een save voor de voorbereiding had je nog wat gekunnen, nu is het te laat.
Geplaatst: 18 januari 201411 jaren comment_2137439 nee Mischien een tip voor de volgende keer mocht je de storymode opnieuw doet meerdere saves te hebben mocht er wat verkeerd gaan
Geplaatst: 18 januari 201411 jaren Auteur comment_2137440 Ja bedankt allemaal. Is er nog voor te zorgen dat die sukkel niet neerstort
Geplaatst: 18 januari 201411 jaren comment_2137443 Ja bedankt allemaal. Is er nog voor te zorgen dat die sukkel niet neerstort Als de missie gewoon volgens plan verloopt, zou er niks mogen gaan, dus was waarschijlijk gewoon pech denk ik.of werd ie geraakt op het laatste moment door iets.
Geplaatst: 18 januari 201411 jaren Auteur comment_2137449 het was bij de windfarm. Volgens mij is dat standaard. Maar ik dacht dat er misschien een truc ofzo was..
Geplaatst: 18 januari 201411 jaren comment_2137460 Welke driver had je gekozen? Als het de slechtste was, dan kan hij soms neer storten. Als je de beste had stort hij (geloof ik) niet neer. Bewerkt: 18 januari 201411 jaren door xCrazyShotgun
Geplaatst: 18 januari 201411 jaren comment_2137461 het was bij de windfarm. Volgens mij is dat standaard. Maar ik dacht dat er misschien een truc ofzo was.. Niet dat ik weet, als het weer misgaat op die manier kan je mischien je zelf afmaken zodat je de laatste checkpoint mischien over nieuw kan doe hehe.
Geplaatst: 18 januari 201411 jaren comment_2137464 Hangt van de kwaliteit van je crew af. Als je duurste neemt weet je bijna 100% zeker dat ze niet doodgaan. Daarnaast is er soms nog de gelegenheid om het geld op te pakken.
Geplaatst: 18 januari 201411 jaren comment_2137466 Too bad, maar ... als je de goedkoopste driver hebt gekozen, dan stort deze idd neer bij het windmolenpark ... en daar is helemaal niets tegen te doen.
Geplaatst: 18 januari 201411 jaren comment_2137473 Too bad, maar ... als je de goedkoopste driver hebt gekozen, dan stort deze idd neer bij het windmolenpark ... en daar is helemaal niets tegen te doen. Vaak wordt er gezegt neem de goedkoopste mensen voor meer money voor je zelf
Hey,
Ik heb net de laatste heist gedaan, maar
die (goedkope) sukkel is neergestort met het goud en nu heb ik heel weinig geld. Is er een manier om de crew opnieuw uit te kiezen?
Ik heb gesaved net na de twee voorbereidingen