Geplaatst: 5 februari 201411 jaren comment_2146350 Misschien is het al een keer gevraagd hoor maar heb ik het nog niet gevonden, ff een simpel vraagje... Wat gebeurt er eigenlijk als ik een gekochte auto van een andere speler steel en in mijn eigen garage zet of wil zetten...? Word ie dan van mij of kan ik mijn garage gewoon niet in, hoe gaat dat eigelijk...? Ik ga, wil of kan dat niet proberen want ik zou dat ook niet leuk vinden als ze dat met mijn auto's zouden doen en ik heb gewoonweg geen ruimte... Maar mss wel iets om rekening mee te houden als iemand met je auto wegrijd omdat je ff vergeten ben de boel op slot te doen... :s Iemand die hier ervaring mee heb...? Ik hoor het wel... Greetzz.. >>> Door Big Boss: Kies je de volgende keer een duidelijkere titel? Alvast bedankt. <<<
Geplaatst: 5 februari 201411 jaren comment_2146351 Kan niet omdat alle auto's van spelers trackers hebben en als je dan je garage in wil rijden krijg je een melding dat de auto al van iemand is.
Geplaatst: 5 februari 201411 jaren comment_2146359 Tevens hebben de meeste spelers de optie aangevinkt dat geen andere speler - of alleen jou crew/friends - in jouw auto kan komen. Bewerkt: 5 februari 201411 jaren door sssjakie
Geplaatst: 5 februari 201411 jaren Auteur comment_2146367 Ja die optie heb ik ook meestal aanstaan alleen als ik wat mission's heb gespeeld (waar nog wel eens iemand met je mee moet/mag rijden) en ik kom weer terug in de session vergeet ik hem nog wel eens aan te zetten... Maar als je de garage niet in kom hoef ik me ook geen "zorgen"te maken... Thx... Greetzz..
Geplaatst: 5 februari 201411 jaren comment_2146415 Maar wat als je een auto hebt zonder tracker en verzekering kan degene dan wel die auto in zijn garage kwijt en later verzekeren voor zichzelf? En dan bedoel ik een andere speler Bewerkt: 5 februari 201411 jaren door ole23
Geplaatst: 5 februari 201411 jaren comment_2146493 Maar wat als je een auto hebt zonder tracker en verzekering kan degene dan wel die auto in zijn garage kwijt en later verzekeren voor zichzelf? En dan bedoel ik een andere speler dan is het ook geen auto van een andere speler:) maar gewoon een random auto van de straat:)
Misschien is het al een keer gevraagd hoor maar heb ik het nog niet gevonden, ff een simpel vraagje...
Wat gebeurt er eigenlijk als ik een gekochte auto van een andere speler steel en in mijn eigen garage zet of wil zetten...?
Word ie dan van mij of kan ik mijn garage gewoon niet in, hoe gaat dat eigelijk...?
Ik ga, wil of kan dat niet proberen want ik zou dat ook niet leuk vinden als ze dat met mijn
auto's zouden doen en ik heb gewoonweg geen ruimte...
Maar mss wel iets om rekening mee te houden als iemand met je auto wegrijd omdat je
ff vergeten ben de boel op slot te doen... :s
Iemand die hier ervaring mee heb...?
Ik hoor het wel...
Greetzz..
>>> Door Big Boss: Kies je de volgende keer een duidelijkere titel? Alvast bedankt.
<<<