Skip to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

GTA5 op PS3 en op PS4

Geplaatst:

Hi Gents,

Een kleine discussie die ik met mijn collega heb is de vraag of spelers van GTA5 op de PS3 kunnen samen spelen met spelers op de PS4 ( zodra GTA5 op de PS4 komt )

Ik denk van niet, al is het vanwege het feit dat PS3 speler niet hoeven te betalen om online te gaan en PS4 spelers wel.

Zullen er ook technische redenen zijn ? (PS4 toch een ander soort besturingssysteem ? )

Wat denken jullie ?

Featured Replies

Geplaatst:

Nah, op PS4 kan men waarschijnlijk ook met meer spelers in een match (tot 32 of tot 64 bijvoorbeeld) en ook hardware- PS4 heeft zware voordelen met renderdistance mogelijkheden etc, tegenover de PS3

Geplaatst:

Nee, de Rockstart Advanced Game Engine beschik alleen over PS3-Xbox en PC mogelijkheden, dus zal de Engine geüpgrade moeten worden ;)

Geplaatst:

Nah, op PS4 kan men waarschijnlijk ook met meer spelers in een match (tot 32 of tot 64 bijvoorbeeld) en ook hardware- PS4 heeft zware voordelen met renderdistance mogelijkheden etc, tegenover de PS3

Inderdaad. Daarom zullen ze dit nooit doen. Bij R* hadden we nog gevraagd of Xbox mensen tegen PS3 mensen konden spelen, maar blijkbaar kan dit niet vanwege rechten gedoe en omdat je dus voordeel kan hebben met een bepaald console

Dat RAGE wel of niet geschikt is zou geen issue moeten zijn. Voor de servers van Rockstar Games maakt het echt niet uit of apparaat A, B, C of xbox tegen hun praat. Ze hebben dus eerder opzettelijk gemaakt dat dit niet werkt.

Geplaatst:
  • Auteur

WOW !!

Dus als ik goed begrijp zou PS3 spelers tegen Xbox spelers tegen PS4 spelers tegen PC spelers kunnen spelen ? daar zit geen hardware of software restrictie aan ?

Geplaatst:

Xbox met PlayStation kan niet. Aangezien PlayStation PlayStation Netwerk gebruikt en Xbox Xbox Live. PC en Xbox moet denk ik geen probleem worden... Maar dan moet er we, speciale software worden gereleased door Microsoft die het mogelijk maakt om op PC's in te loggen met Xbox Live ;)

Geplaatst:

Denk niet dat PC en Xbox ooit op èèn server gedraaid gaan worden,

het wordt dan veel te makkelijk om te cheaten, d.m.v een overlay over het scherm (Aimbot).

Geplaatst:

het zou juist leuk zijn dat ps3 tegen xbox kan. ik kan met een paar vrienden niet spelen omdat ze een xbox hebben.

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Account

Navigatie

Zoeken

Zoeken

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.