Jump to content
Geplaatst:
comment_2163310

Ik heb sinds kort een probleem met mijn geluidsset ( Cambridge Soundworks FPS 1600 ).

Het geluid gaat spontaan harder/zachter, zo erg zelfs dat ik moet rennen om het geluid zachter te zetten.

Ik heb al gekeken of het aan de audiokabel lag, die heb ik vervangen en daar ligt het niet aan. Ook heb ik de volumeknop/aan- uitknop open gemaakt om te kijken of het daar aan lag. Maar ook dat was het niet.

Iemand enig idee waar het aan kan liggen?

Mvg,

GekkieJ01

Bewerkt: door GekkieJ01

Featured Replies

Geplaatst:
comment_2163322

Ey GekkieJ01

Blijkt dat je dus niet de enigste bent (veel voorkomend probleem)

Heb even gegoogled & lijkt erop dat het toch aan je volumeknop ligt, ik zelf heb geen ervaring met deze speakers.

http://forums.hardwarezone.com.sg/pc-speakers-printers-keyboards-mice-other-accessories-255/how-repair-my-cambridge-soundworks-fps-1800-a-1945459.html

Geplaatst:
  • Auteur
comment_2163451

Oke, duidelijk, toch die vervelende Volume Controller.

Ik heb eigenlijk ook geen zin om het te gaan repareren, dus dan toch maar op zoek naar een nieuw setje.

Iemand die mee kan helpen zoeken?

Budget: 150-200,-

Merk: N.v.t.

Dacht zelf aan een 5.1 set.

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.