Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Cargobob in gta online

hallo mensen, ik heb een vraag.

hoe krijg j de cargobob in gta 5 online?

P.S. ik ben level 23

Featured Replies

Door en glitch. Zoek maar eens op op YT ;)

Inde haven onderin zie je twee uitsteeksels naarbeneden. De langste onderin staat tie achteraan

Hij spawnt toch gewoon op LS airport vanaf level 25?

Daar waar Schimmelzicht zegt staat hij regelmatig, maar niet altijd. Ik ben er ook weleens 'n Buzzard of Annihalator tegengekomen. Op LS international, zoals Errwins zegt, spawnt hij idd ook met grote regelmaat. Vaak tezamen met een van de andere helikopters die het soel rijk is en ook op de Zancudo Military base staat hij gewoon. Daarnaast kun je hem ook geregeld op Sandy Shores Airfield vinden. Het zou echter allemaal level afhankelijk kunnen zijn. :?

Edited by FcUtreg4Life

Daar waar Schimmelzicht zegt staat hij regelmatig, maar niet altijd. Ik ben er ook weleens 'n Buzzard en Annihalator tegengekomen. Op LS international, zoals Errwins zegt, spawnt hij idd ook met grote egelmaat. Vaak tezamen met een van de andere helikopters die het soel rijk is. En ook op de Zancudo Military base staat hij gewoon. Het zou echter allemaal level afhankelijk kunnen zijn. :?

Volgens mij is dat per level afhankelijk wat daar spawnt. Tot level 40 dacht ik dan heb je de cargobob

Kan ook, geen idee wat voor levels ik had de keren dat ik daar kwam. Kom er ook niet vaak genoeg om met zekerheid te zeggen dat er sinds 'n bepaalde tijd alleen maar Cargobons of juist Buzzarsds staan. Daarom dacht ik dat dit gewoon varieerde, zoals dit ook varieerd op de meeste andere spawnplekken.

Kan ook, geen idee wat voor levels ik had de keren dat ik daar kwam. Kom er ook niet vaak genoeg om met zekerheid te zeggen dat er sinds 'n bepaalde tijd alleen maar Cargobons of juist Buzzarsds staan. Daarom dacht ik dat dit gewoon varieerde, zoals dit ook varieerd op de meeste andere spawnplekken.

Al voorbereid op je race van et weekend?

Ckers!

Heb er alleen wat minder vertrouwen in. Jij wordt gevreesd binnen de LibertyKillerZ, m'n nieuwe teamgenoot vreest juist mij. :puh:

Ckers!

Heb er alleen wat minder vertrouwen in. Jij wordt gevreesd binnen de LibertyKillerZ, m'n nieuwe teamgenoot vreest juist mij. :puh:

Ik wil je wel coachen. Wellicht met je teamgenoot erbij? Vanavond rondje rijden? Uurtje of 9?

Mwah .... coaching heb ik niet nodig, heb het volste vertrouwen in m'n eigen kunnen. Kijkend naar jouw gemiddelde denk ik dat ik een vd weinigen ben die jou partij kan geven/verslaan, dus dat zit wel goed. De races zelf zien er, tot zover dat te beoordelen is, ook niet echt uitdagend uit. Veel lange rechte stukken en flauwe doordraaiers, in niets te vergelijken met jouw GTA Forum (al zit die er volgens mij wel tussen) of mijn Targa Florio.

Enige waar ik me echt zorgen om maak is de auto waarmee ik moet racen. Race altijd in m'n zwaar opgefokte Jester en soms in m'n totaal getunede Turismo, maar nu moet ik het met 'n standaard Adder, Entity of andere super doen. Dus ... als je bereid bent wat races in standaard supers te rijden, dan wil ik best ff 'n avondje trainen met je. ;)

Geen probleem! Ik hou wel van variatie!

Das mooi, dan zie ik je rond de klok van 9 8)

:D

Waar zo'n forum al niet toe kan leiden. :puh:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.