Jump to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.
Geplaatst:
comment_2178356

Hey iedereen,

Bestaat er ook een Co-op mod(e) voor GTA SA om Singleplayer missies met z'n 2en te doen? (desnoods in mta ofzo) Ik wil namelijk met iemand samen Singleplayermissies spelen.
:puh:

Alvast bedankt,

Nicola

Featured Replies

Geplaatst:
comment_2178373

De 2 player mode in San Andreas op de PS2 was niet echt co op te noemen. Er was wel genoeg te doen met z'n tweetjes. Maar nog net niet genoeg om die co op status te verdienen. Ik heb even snel gezocht en kon niet echt een mod vinden die tot jouw wensen voldoet. Maar ik heb wel een (beta) mod gevonden die de 2player van de PS2 naar de PC brengt. Klik. Als je samen echt de singplayer missies wilt spelen, kun je het beste omwisselen na elke missie.

Geplaatst:
  • Auteur
comment_2178622

Oke, dankjewel. Ik heb SA ook nog op mijn oude Playstation en ik vond die Co-Op niet zo leuk, omdat je niet uit elkaars beeld kan gaan. :puh: Ik hoop dat men nog wat meer weet te vinden en anders probeer ik dat maar eens. Ik heb wel MTA, maar daar zit helaas geen Co-op (singleplayer) modus bij :(

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.