April 29, 201411 yr Hoi allen. Wie zou mij kunnen helpen aan de online hease. Zover begrepen kun je deze alleen nog maar krijgen als iemand hem al heeft. Dus wie heeft deze en wil mi helpen er een op te halen. Ik speel op ps en je kunt me toevoegen onder hfhpennings
April 29, 201411 yr Dat klopt inderdaad, de enigste manier om hem in Grand Theft Auto Online te krijgen is dat een persoon hem zelf heeft exploited in Grand Theft Auto Online, dan spawnt hij bij het kerkhof en andere plaatsen. Ik heb hem een tijdje gehad maar heb hem uiteindelijk maar verkocht, hij is best wel sloom en niet echt super leuk om hem te houden. Ik had meer plaats in mijn garage nodig en ja, toen was hij meteen de eerste keuze. Ik hoop dat je iemand vind die je kan helpen.
April 29, 201411 yr Dus al vind je uiteindelijk de Hearse, is het dus eigenlijk een soort van geglitched?
April 29, 201411 yr Ben 'm hier weleens tegengekomen. Daar stond hij gewoon geparkeerd, maar of dat dan kwam doordat iemand anders in zijn geglitchede Hearse rondreed, of dat hij gewoon extreem zeldzaam is, dat weet ik niet.
April 29, 201411 yr ik heb hem wel op een account van me. ik wil je best wel helpen. maar eerst moet ik mijn tv weer aan de praat krijgen die het nu niet doet.
April 29, 201411 yr De Hearse is legaal niet te krijgen. Alleen door iemand die hem in de game gehacked heeft kun je hem verkrijgen, wat het op zich dus ook illegaal maakt.
April 29, 201411 yr Author Oke ole23 Zou fijn zijn ala je dat wil doen. Ik stuur je vast een friend invite, en dan zie ik wel wanneer je tv weer werkt.
May 15, 201411 yr Doordat ik een 2e huis heb wil ik ook wel graag een Hearse... Iemand die me kan helpen? PSN: space-kees
May 15, 201411 yr Hearse is oorspronkelijk niet bedoeld voor Online. Denk niet dat veel mensen deze nog hebben
May 16, 201411 yr Doordat ik een 2e huis heb wil ik ook wel graag een Hearse... Iemand die me kan helpen? PSN: space-kees Ik heb hem op mijn 2e account ik zal je straks even toevoegen.
May 16, 201411 yr de buzzard helicopter kan je ook bij merrywater vinden We praten hier over een lijkwagen en niet over een helikopter
May 16, 201411 yr de buzzard helicopter kan je ook bij merrywater vinden We praten hier over een lijkwagen en niet over een helikopter Maar die heli is toch ook zwart On topic: Zoals al eerder is aangegeven (o.a. door Asphyxiated) komt de Romero alleen nog te voorschijn als iemand met zo'n wagen in de sessie rondrijdt waar jij ook inzit.
May 16, 201411 yr ik heb hem wel op een account van me. ik wil je best wel helpen. maar eerst moet ik mijn tv weer aan de praat krijgen die het nu niet doet. Sluit gewoon je pc scherm aan .
May 17, 201411 yr ik heb hem wel op een account van me. ik wil je best wel helpen. maar eerst moet ik mijn tv weer aan de praat krijgen die het nu niet doet. Sluit gewoon je pc scherm aan . dat kan helaas niet mijn nieuwe scherm heeft een vga aansluiting en geen dvi dus dat gaat niet werken.
Hoi allen.
Wie zou mij kunnen helpen aan de online hease.
Zover begrepen kun je deze alleen nog maar krijgen als iemand hem al heeft.
Dus wie heeft deze en wil mi helpen er een op te halen.
Ik speel op ps en je kunt me toevoegen onder hfhpennings