Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Advies

Ik heb advies nodig,

ik heb dat huis van 400k maar ik denk dat ik in mijn vordeel ben al koop ik er een van 200k.

om geld te besparen voor de volgende DLC wat moet ik doen?

Featured Replies

Ik snap het niet zo goed, maar volgens mij wil je weten of je als de highlife update uitkomt een 200k huis of een 400k huis moet kopen? Ik zou 200k doen. Die heb ik nu ook en die ziet er van binnen precies hetzelfde uit en hij heeft ook 10 plaatsen in de garage. Het is er zelfs rustiger dan bij het 400k huis.

Als het ook mogelijk is om alleen een garage te kopen voor 10 auto's met een mechanic erin dan doe ik dat, ik heb toch niks aan zo'n huis.

  • Author

Ja ik ga zometeen een 200k huis kopen denk

Inderdaad. De huidige dure appartementen zijn allemaal hetzelfde. Ik heb vooral gekeken naar de lokatie ten opzichte van ammu-nation, Los Santos Customs en Mors mutual insurance.

Een complete lijst van appartementen staat op Wikigta: http://nl.wikigta.org/wiki/Safe_houses_(GTA_Online)

De pagina waar je naar refereert is leeg :puh:

Persoonlijk kan je de safehouse in Downtown aanraden. Mijn appartement is er ook gevestigd. Mooi uitzicht, Mors Mutal om de hoek en praktisch een helipad in de tuin. Wat wil je nog meer?

Naam:

Alta St Apt 57

Locatie:

Pillbox Hill

Prijs:

$223.000

Type garage:

10

GTAOnline_Alta_St_Towers.jpg

Edited by ERRWINS

Ik denk dat Joriz deze bedoelt: http://nl.wikigta.or...ses_(GTA_Online)

Huh, als je erop klikt kom je ergens anders dan bedoelt.. :/ Maar als je op 'Naar deze term zoeken' klikt, dan zie je uiteindelijk wel dat er GTA Online Safehouses staat (of iets in die richting) klik daarop en voila, dan zie je als het goed is de safehouses (tot nu toe) van GTA Online.

Edited by Hano_2000

Het is deze dus, voor de niet zo klikgrage mensen: http://nl.wikigta.or...es_(GTA_Online)

Als m'n eerste huis heb ik gewoon een goed bereikbare plek gekozen, zodat je er nooit ver vanaf bent. Kostte ook niet veel.

Uiteindelijk blijft elk huis er hetzelfde uitzien en maakt het niet zoveel uit.

Ik heb Del Perro hights, mooi rustig buurtje, cool flatgebouw en naast de ammunation. LSC is ook niet ver weg

Ja ik ga zometeen een 200k huis kopen denk

Waarom zou je dat doen als je al het appartement van $400.000,- hebt? De verkoop van dat appartement levert maar $200.000,- op, dus schiet je er eigenlijk niets mee op. Het enige dat veranderd is de locatie van je appartement en het daarbij behorende uitzicht. That's all! :?

Dit vraag ik overigens, omdat ik ervanuit ga dat jij, net als 99% vd GTA spelers, een geldwolf bent. Ben je dit niet, zoals ik, dan snap ik het prima. Ben zelf namelijk al tig keer verhuist, koop en verkoop continu gepimpte auto's, en heb zo miljoenen over de balk gesmeten. :)

Sorry dat ik het hier vraag maar wilde geen nieuw topic erover starten.

Als je een nieuw huis koopt, worden je voertuigen dan gewist of worden ze omgezet naar je nieuw huis?

  • Author

Sorry dat ik het hier vraag maar wilde geen nieuw topic erover starten.

Als je een nieuw huis koopt, worden je voertuigen dan gewist of worden ze omgezet naar je nieuw huis?

omgezet ;)

Hangt er vanaf.

Stel:

Je hebt 'n huis met 10 car garage en gaat naar 'n ander huis met 10 car garage ... dan gaan ze mee.

Je hebt 'n huis met 2 0f 6 car garage en gaat naar 'n 6 of 10 car garage ... ook dan gaan ze mee.

Ga je echter van naar 'n huis met kleinere garage (10 -> 6 -> 2) dan raak je je laatst aangeschafte voertuigen kwijt.

Sommigen hier zullen beweren dat je ze weer terug krijgt zodra je weer groter gaat wonen, maar mijn ervaring daarin is dat dat niet het geval is.

Edited by FcUtreg4Life

Hangt er vanaf.

Stel:

Je hebt 'n huis met 10 car garage en gaat naar 'n ander huis met 10 car garage ... dan gaan ze mee.

Je hebt 'n huis met 2 0f 6 car garage en gaat naar 'n 6 of 10 car garage ... ook dan gaan ze mee.

Ga je echter van naar 'n huis met kleinere garage (10 -> 6 -> 2) dan raak je je laatst aangeschafte voertuigen kwijt.

Sommigen hier zullen beweren dat je ze weer terug krijgt zodra je weer groter gaat wonen, maar mijn ervaring daarin is dat dat niet het geval is.

Niet zo'n leuke ervaring lijkt me. Wil je erover praten?

:D

Nee ... ben er al overheen. :puh:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.