May 13, 201411 yr Mijn Elegy is straks opgeblazen door een tank, nu wil ik de verzekering bellen maar ze nemen niet op, heb zeker al 10 x gebeld, iemand enig idee wat ik kan doen om mijn Elegy terug te krijgen? Ik had hem gepimpt en armor upgrade enzo.
May 13, 201411 yr Author Geen idee, ik denk het niet dus, maar dat heb ik bij die andere auto's die ik heb ook niet gedaan en die zijn wel gewoon verzekerd.
May 13, 201411 yr Had je er een volledige verzekering op gezet bij LSC? Er zit sowieso al een verzekering op de Elegy, omdat je de auto 'koopt' op het internet. Geen idee, ik denk het niet dus, maar dat heb ik bij die andere auto's die ik heb ook niet gedaan en die zijn wel gewoon verzekerd. Probeer naar een andere sessie te gaan en dan Mors Mutual Insurance opnieuw op te bellen. Werkt bij mij altijd. Edited May 13, 201411 yr by Jaszpehr
May 14, 201411 yr Wat zeggen ze? Als je volgens de game geen vernielde auto's hebt, dan krijg je te horen dat al het personeel in gesprek is. Idd, zoals aangeraden, andere sessie of de game opnieuw opstarten.
May 15, 201411 yr Mors Mutual en Mechanic gebeld? Zo ja kijk is of je auto wel tevoorschijn komt bij een race met Custom Cars aan.
May 16, 201411 yr Author De auto was niet verzekerd, ik had mijn Bifta even kapot gemaakt en toen nam de insurence wel op en mijn elegy stond er niet bij. Ik dacht dat elke auto automatisch verzekerd was, maar mijn elegy was dus blijkbaar niet verzekerd.
Mijn Elegy is straks opgeblazen door een tank, nu wil ik de verzekering bellen maar ze nemen niet op, heb zeker al 10 x gebeld, iemand enig idee wat ik kan doen om mijn Elegy terug te krijgen? Ik had hem gepimpt en armor upgrade enzo.