Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Ik heb weer eens een vraag,

ik heb dus deze wifi versterkers voor mijn PS3: http://www.bol.com/nl/p/d-link-dhp501av-homeplugav-starter-kit-powerline-500-mbps/1003004011371541/

De één zit in m'n router/modem, de andere in m'n PS3. Dus dan stel ik m'n PS3 instellingen in op verbinding met kabel, verder met IP ed invoeren, kom ik uit op het eind, dan haalt die alleen IP op en internetverbinding wilt dan op geen enkele manier lukken en al stel ik hem in op wireless lukt alles wel gewoon in één keer.. En met wireless heb ik online ook gewoon problemen dus ik wil hem weer instellen op verbinding met kabel. Soms lukt dat ook wel, maar dan na een paar uurtjes logt m'n PSN zich automatisch uit en dan kan ik hem weer niet op verbinding met kabel instellen, maar dan weer wel op wireless..

Wat is het probleem? Kan ik er wat aan doen? Ik word er echt helemaal gestoord van, kan niet eens gewoon normaal een minuut gamen..

Alvast bedankt voor jullie antwoorden..

Featured Replies

Je IP moet je niet handmatig invoeren. Laat je PS3 de netwerkinstellingen automatisch doen. Als het nog niet werkt zou je je internet aan/uit kunnen zetten of de repeaters opnieuw kunnen instellen.

  • Author

Alles al geprobeerd wat jij zei maar zonder succes, wel bedankt voor je antwoord! :)

Ik zou proberen om je PS3 een 'static-IP' adres te geven. Dit betekend dat de PS3 altijd verbind met hetzelfde IP adres en dus niet wisselt ;)

  • Author

En hoe doe je dat? :$$

  • Author

Bedankt, ik heb het geprobeerd maar wederom geen succes. Maar daar ligt het volgens mij ook niet aan, want er staat als ik hem op verbinding met kabel instel dat die het IP adres wel kan ophalen, maar dan wilt het steeds maar niet lukken bij 'Internetverbinding', daar faalt het zeg maar dan ook..

Misschien ligt het probleem aan je netwerk of aan de extenders

Wij hebben hier ook zoon wifi versterker... heb dat ding maar uitgetrokken het verstoorde het signal harder dan het versterkte ...

  • Author

Tja, denk dat ik dat ook maar ga doen. Nogmaals bedankt voor jullie antwoorden!

Als het goed is heeft je router sowieso wel DHCP, IP adressen worden dus automatisch uitgegeven, je hoeft je dus helemaal geen zorgen te maken om ip adressen.

Wifi gaming is al niet geweldig, en dat wordt al helemaal niet versterkt als je er 2 extenders tussen zet, het signaal wordt er allemaal niet beter op.

  • Author

Bedankt voor je antwoord, heb ze er inmiddels ook uitgehaald. (en tot nu toe gaat het op zich wel goed met m'n verbinding en zo :) )

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.