May 19, 201411 yr Weet iemand hoe je strength kan trainen? Ik heb stealth al op 100, maar ik heb geen idee hoe je strengh kan trainen.
May 19, 201411 yr Door heel veel te gaan slaan met je blote vuisten. Dus gaan gewoon vechten met je vuisten ipv met je wapens
May 19, 201411 yr Je sluip skils zijn heel makkelijk om te trainen. moet je een elastiekje vastmaken aan je stick, en dat zo dat je sluipend rondjes blijf lopen. dus dan kom je nergens tegen aan en als je dat een tijdje doe, is tie zo vol:-)
May 19, 201411 yr Als je ongeveer 10 potjes golf speelt, is je strenght balk wel zo ongeveer vol. succes!
May 19, 201411 yr Author Je sluip skils zijn heel makkelijk om te trainen. moet je een elastiekje vastmaken aan je stick, en dat zo dat je sluipend rondjes blijf lopen. dus dan kom je nergens tegen aan en als je dat een tijdje doe, is tie zo vol:-) Als je ongeveer 10 potjes golf speelt, is je strenght balk wel zo ongeveer vol. succes! Ja sluipen heb ik al op 100' thx voor de golf tip.
May 19, 201411 yr Bij het golven kan je het beste hole 6 pakken meen ik, deze is relatief kort en je krijgt zover ik weet even snel strength.
May 19, 201411 yr Ik ben in een laadbak van een vrachtwagen gaan staan en heb de hele tijd tegen de bak aan geslagen. 15 minuutjes is het vol
May 19, 201411 yr Werkt dat nog steeds? Ik dacht dat z edat gepatcht hadden, net zoals dat als iemand inde auto gaat zitten en dat de andere op de auto gaat slaan
May 19, 201411 yr De vrachtwagenchauffeur moet er nog wel in zitten. Moet er wel bij zeggen dat het in november was toen ik dit gedaan heb.
May 19, 201411 yr Wat Errwins zegt is al lange tijd gepatch helaas, heb het ook al maanden terug geprobeerd maar werkte niet meer.
Weet iemand hoe je strength kan trainen? Ik heb stealth al op 100, maar ik heb geen idee hoe je strengh kan trainen.