Geplaatst: 27 mei 201410 jaren comment_2195024 Ben opzoek naar een nieuwe printer met de volgende eisen Besteding: €100,00 Merk: n.v.t. Nodig: Met WIFI connectie(zo kan ik overal printen, ook vanaf mijn mobiel), kopieer en scan functie Extra vraag: Welk cartridge merk is het goedkoopst in aanschaf en/of printen? Zoek vooral een printer die via de WIFI te gebruiken is en welke cartridge goedkoop in aankoop is en qua printen. Heb je over cartridge nog advies hoor ik het graag. Op het moment heb ik Espon. Bewerkt: 27 mei 201410 jaren door Kratod
Geplaatst: 28 mei 201410 jaren comment_2195134 Voor een goedkope cartridge moet je voor een laserprinter gaan: inktjet inkt is op dit moment de duurste vloeistof op aarde. Verder zou ik gewoon wat computerwinkels binnenstappen en vragen naar een laserprinter met Wifi en dan de goedkoopste en beste kiezen.
Geplaatst: 29 mei 201410 jaren Auteur comment_2195565 Dankje. Ik kijk soms op Bol.com, maar wat is de verschil tussen Draadloze en Draadloze netwerkverbinding. Dan moet ik kijken naar Laserprinters en vooral rond blijven vragen.
Geplaatst: 29 mei 201410 jaren comment_2195601 http://www.bol.com/n...03004012202013/ Edit: Sorry, Ik had je budget niet gezien! Bewerkt: 29 mei 201410 jaren door Votair
Ben opzoek naar een nieuwe printer met de volgende eisen
Besteding: €100,00
Merk: n.v.t.
Nodig: Met WIFI connectie(zo kan ik overal printen, ook vanaf mijn mobiel), kopieer en scan functie
Extra vraag: Welk cartridge merk is het goedkoopst in aanschaf en/of printen?
Zoek vooral een printer die via de WIFI te gebruiken is en welke cartridge goedkoop in aankoop is en qua printen.
Heb je over cartridge nog advies hoor ik het graag. Op het moment heb ik Espon.
Bewerkt: door Kratod