Skip to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

Rare geluiden bij het bekijken van videos

Geplaatst:

Hey jongens, ik heb gisteren Windows 7 op m'n pc gezet. Ik heb vroeger nooit ergens last van gehad op Windows vista maar nu krijg ik iedere keer als ik een film bekijk op mijn pc dit soort geluiden: Dit.

Hoe los ik dit op? De meeste filmpjes op youtube doen het trouwens wel gewoon goed en het zijn voornamelijk videos die op mijn computer staan.

Featured Replies

Geplaatst:

Welk programma gebruik je voor films te kijken?

Welke extensie hebben ze?

Heb je de geluidskaart drivers geinstalleerd?

Eventueel een codec pakket installeren?

Geplaatst:
  • Auteur

Ik gebruik het liefst VLC player maar ook met WMP heb ik dit probleem. Maakt niet uit welke extensie de video heeft, bij geen van allen doet het geluid het goed. Trouwens wel opvallend dat in scenes waarin enkel muziek gespeeld wordt het geluid het wel goed doet. De drivers zijn ook geinstalleerd.

Welke codec pakketten bedoel je precies?

Geplaatst:

Codec packs heb ik persoonlijk geen kaas van gegeten, maar meestal zou VLC vrijwel alles moeten spelen, anders even google gebruiken hierover want ik gebruik geen Windows meer dus kan je hiermee niet helpen.

Heb je dit ook met een vers gedownloade video? Bij veel kopieren van schijf tot schijf kan er corrupte (video)bestanden ontstaan mocht je dit gedaan hebben.

Geplaatst:
  • Auteur

Ik heb nog steeds dezelfde codecs als van voor de nieuwe windows installatie. Nieuw gedownloade videos doen het trouwens ook niet goed.

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Account

Navigatie

Zoeken

Zoeken

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.