Geplaatst: 18 juni 201410 jaren comment_2202528 Volgens mij niet. Als FIFA het merkt wordt volgens mij heel de ploeg gediskwalificeerd. Ik denk niet dat ze dat zouden proberen.
Geplaatst: 18 juni 201410 jaren comment_2202537 Er wordt wel op gecheckt blijkbaar, de reden waarom de Mexicaanse ploeg geen rundsvlees eet. Maar de stelling op zich: Ik denk wel dat een enkeling (bij een kleine ploeg) zichzelf zal verlagen tot het gebruik ervan, maar in het algemeen is het wel iets waar op wordt gecheckt en men dus weet dat je het beter mijdt.
Geplaatst: 18 juni 201410 jaren comment_2202574 Het zal vast wel gecontroleerd worden, maar toch ben je natuurlijk nooit zeker. Als Blatter een grote zak geld toegeschoven krijgt knijpt de FIFA wel een oogje dicht hoor .
Geplaatst: 18 juni 201410 jaren comment_2202597 Ik denk dat voetbal een van de weinige sporten is waar zo min mogelijk doping wordt gedaan. Ik denk ook dat dit het enige is waar FIFA zeer streng in is.
Geplaatst: 18 juni 201410 jaren comment_2202603 Ik heb de laatste tijd heel weinig incidenten met voetbal en doping gehoord. Matchfixing komt dan wel weer vaker voor, maar ik denk dat de meeste niet hun land verraden met matchfixing. Al zal dat vast weer gebeuren. Maar om over elke speler die slecht speelt te zeggen dat ze aan matchfixing doen gaat mij dan weer iets te ver xD. Bewerkt: 18 juni 201410 jaren door Crazy-Ghost
Geplaatst: 18 juni 201410 jaren comment_2202693 Ik denk dat er wel een kans is dat er doping gebruikt wordt natuurlijk. Tot nu toe is er op dit WK echter niks vast gesteld.
Geplaatst: 19 juni 201410 jaren comment_2202838 Ik geloof wel dat het gebeurd. Bijna elke speler op het WK heeft een lang en zwaar seizoen achter de rug. Je kan mij niet wijs maken dat ze dit volhouden zonder middelen die verboden zijn door de FIFA. Dat er nog niks bewezen is zegt niks.
Geplaatst: 19 juni 201410 jaren comment_2202846 Ik geloof wel dat het gebeurd. Bijna elke speler op het WK heeft een lang en zwaar seizoen achter de rug. Je kan mij niet wijs maken dat ze dit volhouden zonder middelen die verboden zijn door de FIFA. Dat er nog niks bewezen is zegt niks. ... Je herstelt sneller dan je denkt hoor. En dat er zoveel geblesseerden zijn op het WK zegt imo genoeg. Deze sport is zowat de meest dopingvrije sport die er is, simpelweg omdat je amper voordeel uit doping haalt hier.
Geplaatst: 19 juni 201410 jaren comment_2202855 Wat dacht je van doping waar je meer energie van krijgt? En volgens mij valt het nog wel mee wat betreft blessures. Het is niet bijzonder veel en van wat ik heb gezien zijn het blessures door een been verkeerd plaatsen en gemene tackles. Kramp zie je wel veel maar dat is niet gek met die hitte daar.
Geplaatst: 19 juni 201410 jaren comment_2202930 Wat dacht je van doping waar je meer energie van krijgt? Amper voordeel, voetbal moet het vooral hebben van techniek. Fysiek verschilt er niet veel bij de toppers. En volgens mij valt het nog wel mee wat betreft blessures. Het is niet bijzonder veel en van wat ik heb gezien zijn het blessures door een been verkeerd plaatsen en gemene tackles. Kramp zie je wel veel maar dat is niet gek met die hitte daar. Gundogan, Falcao, Ronaldo, Ribery,... Heb je überhaupt zelf ooit gevoetbald? Van een wedstrijd herstel je relatief snel.
Geplaatst: 19 juni 201410 jaren comment_2202940 Waarom meteen zo aanvallend? Ik heb er een andere mening over en dat blijkt maar weer.
Geplaatst: 19 juni 201410 jaren comment_2202945 Waarom meteen zo aanvallend? Ik heb er een andere mening over en dat blijkt maar weer. Je gelooft niet dat elke week een wedstrijd spelen en daarvan herstellen kan zonder doping. Dat is gewoon fout.
Geplaatst: 19 juni 201410 jaren comment_2202949 Ze spelen gemiddeld rond de 2 á 3 wedstrijden per week he.
Geplaatst: 19 juni 201410 jaren comment_2202950 Ze spelen gemiddeld rond de 2 á 3 wedstrijden per week he. Waar haal je dat nou weer vandaan? De competities(gewone competitie + CL bijvorbeeld) overlappen elkaar wel eens(onvermijdelijk), dan komt het maximum neer op 2 wedstrijden per week. 3 wedstrijden op een week is wel heel uitzonderlijk.
Geplaatst: 19 juni 201410 jaren comment_2202952 Natuurlijk wordt er doping gebruikt, je wilt niet weten hoeveel geld er wordt gebruikt voor omkopingen, het is altijd grappig dat 't bekend wordt een paar jaar na het gebruik.
Stelling: Wordt er op het WK doping gebruikt?