Jump to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.
Geplaatst:
comment_2205989

gg5CKZ4.png

Enjoy the Smooth, join the Bear!

SmoothBear is een nieuw projectje van me. Gewoon, iets om in de zomer te doen, en ik zie wel hoe het afloopt. Het idee is te vergelijken met andere kanalen (Majesticcasual, TheSoundYouNeed, MrSuicideSheep, ...) die ook muziek uploaden. Ik maak geen video's ofzo, ik upload voornamelijk liedjes, elke keer met een bepaalde achtergrond, die de subscribers dan in hun feed te zien krijgen. Ik was zelf altijd al fan van meerdere uploaders (zie hierboven), dus heb ik uitendelijk besloten om het zelf eens te proberen.

Het zou echt enorm tof zijn moesten jullie eens een kijkje willen nemen, een liedje liken, subscriben, of iets anders. Elke vorm van steun is welkom!

Veel plezier gewenst en bedankt.

:)

Bewerkt: door 3L1077

  • Reacties 79
  • Bezichtigingen 9.9k
  • Aangemaakt
  • Laatste reactie

Populairste bijdragers

Populaire afbeeldingen

Featured Replies

Geplaatst:
  • Auteur
comment_2413047

Ik snap wel dat het inderdaad van veel mensen niet hun smaak is (vooral op dit forum...), maar ben zelf altijd fan geweest van zulke kanalen... En ja, nu ben ik er zelf een. :') Maar het is inderdaad hoofdzakelijk de bedoeling om de mensen echt nieuwe artiesten te leren kennen. smile3.gif

FYI:

Subscribers: 1156

Views: 117.000

  • 1 maand later...
Geplaatst:
  • Auteur
comment_2420870

Still rollin'... :puh:

 

Vdnaag een redelijk grote stap gezet. Ben al een hele tijd bezig met visuals in After Effects, en vandaag kon ik voor het eerst een video ermee presenteren... :) Wat vinden jullie ervan? Alles beweegt nu mee met de beat. :)
 

 

  • 4 weken later...

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.