Geplaatst: 2 juli 201410 jaren comment_2207322 Wat voor een WK is dit zeg? Ik heb nog nooit in zo'n korte tijd zoveel topkeepers bezig gezien met miraculeuze saves. Manuel Neuer - Duitsland Guillermo Ochoa - Mexico Tim Howard - Verenigde Staten Keylor Navas - Costa Rica Raïs M'Bolhi - Algerije
Geplaatst: 2 juli 201410 jaren comment_2207325 Ja, vind ik ook. Alleen Casillas heeft echt geblunderd.
Geplaatst: 2 juli 201410 jaren comment_2207331 En die keeper van Mexico is gewoon transfervrij en clubloos . Daar komt nu verandering in, na dit WK heeft hij de clubs voor het uitkiezen. Arsenal zou zowel interesse hebben in keeper Ochoa van Mexico als in keeper Navas van Costa Rica. Ja, vind ik ook. Alleen Casillas heeft echt geblunderd. Het gerucht gaat dat Real Madrid deze zomer afscheid wil nemen van Casillas én Lopez.
Geplaatst: 2 juli 201410 jaren comment_2207332 Ach, dat heeft Akymfiev ook gedaan. Buffon heeft ook zijn goede matchen gehad, hij is de reden geweest waarom Italië bijna in de achtste finales stond. Maar sowieso spelen doelmannen altijd een belangrijke rol op WK's, ze worden alleen wat overschaduwd door andere spelers.
Geplaatst: 2 juli 201410 jaren comment_2207382 Echte topdoelmannen op dit WK, behalve Casillas en Akinfeev dan, maar die mannen hebben ook niks meer te bewijzen. Hopelijk wordt Courtois nog getest in de volgende wedstrijden.
Geplaatst: 2 juli 201410 jaren comment_2207458 Het is natuurlijk vaak zo dat een doelman kan excelleren wanneer de verdediging voor hem het niet goed doet. Ik vind het eigenlijk wel lullig voor een keeper dat ie, na het keepen van de wedstrijd van z'n leven, in de slotfase alsnog gepasseerd wordt.
Geplaatst: 2 juli 201410 jaren comment_2207471 Ik dacht precies hetzelfde, MP. Waar normaal gesproken doelmannen vrijwel in vergetelheid raken, wellicht op enkele uitzonderingen na, staan ze nu continue in de schijnwerpers. Terechte ontwikkeling imo. Een onvoorstelbare redding doen is evenveel waard als een doelpunt.
Geplaatst: 2 juli 201410 jaren comment_2207487 Ach, dat is keepen eh. De ene moment de held, andere moment kan je het allemaal niet meer (bijv. Casillas). Je hebt ook zo veel verschillende soorten (& mate) van keepen. Bijvoorbeeld het meespelende keepen van Neuer, wat ik zelf ook altijd doe, het lijnkeepen van Cilessen, of het goed kunnen coachen van de verdediging, zodat je eigen zwaktepunten het minst worden blootgesteld. By the way, waar is Neuer in dit lijstje? Bewerkt: 2 juli 201410 jaren door NicolaB
Geplaatst: 2 juli 201410 jaren comment_2207498 In mijn ogen blinken er twee keepers sowieso uit en dat zijn Howard en Ochoa. Uitstekende kepers, en te bedenken dat Ochoa niet eens bij een club zit?
Geplaatst: 2 juli 201410 jaren comment_2207579 Mee eens, ik vind Cillessen dan integendeel wel zwak. Wat straalt die man veel onzekerheid uit. Ik weet niet, rare keeper. Jou lijstje ben ik het dan ook 100% mee eens. Prachtig
Geplaatst: 2 juli 201410 jaren comment_2207611 Courtois heeft anders gisteren in de slotfase België ook nog rechtgehouden door een gemaakte goal weg te werken. Sterk gedaan. Heeft niet al te veel werk gehad (bijna geen), maar stond er steeds wanneer het nodig was. Ook dat is klasse.
Geplaatst: 2 juli 201410 jaren Auteur comment_2207630 Klopt, Courtois heeft ons rechtgehouden en is gewoon een wereldkeeper. Maar hij heeft niet zijn land rechtgehouden zoals de mannen die ik in het lijstje heb staan. In mijn lijstje staan de keepers die echt redding na redding hebben gedaan.
Geplaatst: 5 juli 201410 jaren comment_2208925 Ik vind de keepers dit WK inderdaad erg sterk, vooral die keeper van Mexico zorgde voor erg veel mooie reddingen.
Wat voor een WK is dit zeg? Ik heb nog nooit in zo'n korte tijd zoveel topkeepers bezig gezien met miraculeuze saves.
Manuel Neuer - Duitsland
Guillermo Ochoa - Mexico
Tim Howard - Verenigde Staten
Keylor Navas - Costa Rica
Raïs M'Bolhi - Algerije