Geplaatst: 22 juli 200519 jaren comment_187561 Goedenavond san andreas vrienden, Hey.ik heb een probleem ik kan mijn x-box cheats niet activeren moet je op een bepaalde plaats gaan staan of een bepaalde menu gebruiken? Kan er iemand mij helpen soms alvast bedankt. Greetz bjorn
Geplaatst: 22 juli 200519 jaren comment_187563 Goedenavond san andreas vrienden,Hey.ik heb een probleem ik kan mijn x-box cheats niet activeren moet je op een bepaalde plaats gaan staan of een bepaalde menu gebruiken? Kan er iemand mij helpen soms alvast bedankt. Greetz bjorn Welkom op het forum ! Je moet voortaan even kijken waar je dit neerzet. Dit hoort namelijk in het San Andreas General gedeelte. Cheats voer je gewoon in tijdens het spelen je hoeft niet op pauze te drukken. Veel Plezier nog op het forum.
Geplaatst: 29 oktober 200519 jaren comment_256023 Hoi, Ik heb GTA:SA op de pc. Alleen als ik een cheat correct invoer dan gebeurt er niks, ook verschijnt er niet 'cheat acctivated' er gebeurd gewoon niks. Wat kan ik er tegen doen ?
Geplaatst: 29 oktober 200519 jaren comment_256025 Weet je zeker dat je wel PC cheats invoerd, en dat je gewoon ingame bent? Je krijgt als het goed is na het invoeren van de hele cheat een zwart balkje linksboven in het scherm, met de medeling "Cheat Activated". Gunslinger
Geplaatst: 30 oktober 200519 jaren comment_256077 Weet je zeker dat je wel PC cheats invoerd, en dat je gewoon ingame bent? Je krijgt als het goed is na het invoeren van de hele cheat een zwart balkje linksboven in het scherm, met de medeling "Cheat Activated". Gunslinger jazeker, beide kloppen gewoon. Maar ik krijg gewoon geen balkje en cheat !
Goedenavond san andreas vrienden,
Hey.ik heb een probleem ik kan mijn x-box cheats niet activeren moet je op een bepaalde plaats gaan staan of een bepaalde menu gebruiken?
Kan er iemand mij helpen soms alvast bedankt.
Greetz bjorn