Jump to content
Posted
comment_2230758

Ik ben een noob op het gebied van photoshoppen en ik wil dus een render maken.

Ik heb geprobeerd onderstaande tutorial te volgen, maar als ik op backspace klik dan komt er een menuutje en ik weet niet wat ik moet selecteren voor een render.

EDIT:

Dit menuutje:

Qdw9o.jpg

Nyltje.

Edited by Nyltje

Featured Replies

comment_2230765

Volgens mij kun je, wanneer je alles hebt geselecteerd, ook op de "delete"-toets drukken. Als het goed is wordt je gehele selectie dan uitgeknipt, zonder dat je tussendoor een venstertje krijgt.

  • Author
comment_2230770

Volgens mij kun je, wanneer je alles hebt geselecteerd, ook op de "delete"-toets drukken. Als het goed is wordt je gehele selectie dan uitgeknipt, zonder dat je tussendoor een venstertje krijgt.

Dan krijg ik het zelfde venster.

Weet je zeker dat je de laag ge-unlocked hebt, als ik hetzelfde probeer met de laag op slot krijg ik dit menu ook, wanneer de laag van het slot af is krijg ik het menuutje ook niet meer ;)

Dit heeft geholpen! Bedankt!

Edited by Nyltje

  • Author
comment_2230811

Nu wil ik dus nog een render maken, maar er zit, zoals op dat filmpje ook te zien is, schaduw. Hij zegt dat ik dan op shift moet klikken, maar als ik dat doe dan gaan er delen van het plaatje weg, omdat de kleur van het plaatje en de achtergrond nogal op elkaar lijken. Weet iemand hoe ik het kan selecteren?

EDIT: Ik gebruik nu het gummetje, maar ik weet niet of er nog makkelijkere manieren zijn.

Edited by Nyltje

comment_2230946

Je kan selecteren op veel verschillende manieren, die manier in de video werkt inderdaad alleen op egale vlakken. In het 'tools' menu staan veel selectiegereedschappen, houd de knop in voor meer opties. Voorbeelden; vierkant, cirkel, 'quick selection', en doormiddel van punten zetten, daar maak je een vorm mee, en meteen een selectie. Je kan ook een pad tekenen met ankerpunten (vergt enige oefening maar is wel het nauwkeurigst), pad zet je om in selectie en klaar. Je kan ook verschillende paden opslaan. Succes!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.