Geplaatst: 24 september 201410 jaren comment_2236866 Hey! Mijn Windows 8.1 start automatisch op vanaf het bureuablad, ik zou graag opstarten en eerst m'n Metro interface zien. Hoe doe ik dit? Bij mij is het dus standaard dat ie opstart naar het bureaublad, maar dat wil ik dus niet. Alvast bedankt. Mvg, MP
Geplaatst: 24 september 201410 jaren comment_2236872 Om dit te doen moet je in het startscherm (metro scherm) zoeken naar 'taakbalk en navigatie' (of 'taskbar and navigation'). Die open je en klik je op het bovenste tabje 'navigatie' en je haalt het vinkje weg bij: 'Wanneer ik mij aanmeld of alle apps op een scherm sluit, naar het bureaublad gaan in plaats van Start' (in de kolom Startscherm). Dat zou het moeten doen volgens mij.
Hey!
Mijn Windows 8.1 start automatisch op vanaf het bureuablad, ik zou graag opstarten en eerst m'n Metro interface zien. Hoe doe ik dit? Bij mij is het dus standaard dat ie opstart naar het bureaublad, maar dat wil ik dus niet.
Alvast bedankt.
Mvg,
MP