October 26, 201411 yr Daar ik GTA III slechts op de PC en PS2 speel kan ik dit niet zelf nagaan, zodoende vraag ik het hier. Zit de Purple Nine Glitch nog in de nieuwe Android- en iOS-versies van de game?
October 27, 201411 yr Zo ver ik weet kwam deze alleen maar voor op de PS2/3, mede omdat deze consoles gebruik maken van een memory card/save file.
October 27, 201411 yr Author Ah, kijk eens aan. Bedankt voor je antwoord! Lijkt me aannemelijk dat 'ie dan ook aanwezig is in de Android- en PS3-versies.. Iemand die dit, wellicht uit eigen ervaring, kan verifiëren?
October 27, 201411 yr De PS3 versie is een directe port, en heeft deze glitch ook gewoon. Iets verder onderaan zegt ie dat ie de PS2 versie speelt op de PS3, niet duidelijk of het om een cd versie of die uit de PS Store, maar beiden versies zijn gelijk. Over de Android versie kan ik niks vinden, maar de iOS versie kreeg ik ook maar een hit dus niet echt opmerkelijk, ik vermoed dat de Android versie deze glitch ook heeft. Ik heb GTA 3 meerdere malen(PS2/PS3/iOS/PC), maar nog nooit meer dan 15 missies gedaan :sst: Misschien binnenkort verandering in brengen, mocht je het nog willen weten laat ik je het weten(PS3 versie). Edited October 27, 201411 yr by GolfG60
Daar ik GTA III slechts op de PC en PS2 speel kan ik dit niet zelf nagaan, zodoende vraag ik het hier. Zit de Purple Nine Glitch nog in de nieuwe Android- en iOS-versies van de game?