Rockstar heeft tal van nieuwe features en easter eggs in de opgeboende versie van GTA V verstopt. Zo is ontdekt dat je na het eten van een hallucinogene plant als een vogel San Andreas kunt terroriseren.
Grand Theft Auto V heeft tal van nieuwigheden in zijn vernieuwde versie voor PC, PS4 en Xbox One. Er zijn nieuwe nummers op de radio, er is een first-person modus en nog zo veel meer. Gamers hebben nu een easter egg ontdekt waarbij je kunt trippen als een havik, duif of zeemeeuw.
Als je een peyote plant vindt en die opeet, dan start je een hallucinatie waarbij je denkt een vogel te zijn. In het spel neem je dan ook de vorm van dat beestje aan. Wanneer je een zeemeeuw bent, kun je trouwens doen wat die vogels doen: mensen en auto's onderschijten. Maar pas dan op voor de politie.
Volgens de eerste verslagen zouden er zo’n 27 peyote planten in GTA V zitten. Het is nog niet duidelijk of ze je allemaal in een vogel, of ook in een ander dier kunnen ‘veranderen’.
Wat je er ook van denkt, je kunt niet ontkennen dat Rockstar zijn Nederlandstalige radioklassiekers kent: “Ach meneer, een mooie vogel wil ik zijn…”
Bron: gamequarter.be
WTF?!
Dit is wel heel cool ! Kan iemand dit bericht bevestigen?
En de grote vraag is natuurlijk...waar vinden we die peyote planten?
WTF?!
Dit is wel heel cool
! Kan iemand dit bericht bevestigen?
En de grote vraag is natuurlijk...waar vinden we die peyote planten?