Skip to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

Triatlon

Geplaatst:

Ik heb enkel de triatlon in Los Santos geprobeerd maar het lukt met niet. Was nu de truc om veel spieren te hebben of juist niet.. En hoe zit het met vet?

Featured Replies

Geplaatst:

Je kunt gewoon in Los Santos bij de gym veel gaan trainen.

Doe dit een paar dagen, je kunt je mucle trainen (spieren), maar je kunt ook je stamina trainen zodat je sneller kunt rennen en een beter uithoudingsvermogen hebt.

Je vet word vanzelf minder, als je wat gaat eten in een restaurant, neem dat als menu salade je krijgt meer heatlh en je word er niet vet van.

Kortom ga zo veel mogelijk naar de gym en je zult sterker worden en harder kunnen rennen.

je hebt nu grote kans dat de triatlon een stuk makkelijker gaat worden.

Succes! :)

Geplaatst:
  • Auteur

Vergeten te zeggen dat mijn muscle-balkje al vol is en vet zowat in helft, ik zal nog eens proberen als vet weg is. Bedankt voor je reactie!

Geplaatst:

Zoals .Levi. al zei moet je ook zorgen voor wat Stamina, dit kan je doen door wat in de Gym te gaan trainen. Ook kan je een fiets nemen en daarmee veel rondrijden, dat doet ook al wat uit. Lopen en zwemmen kan je uiteraard ook doen, maar dat schiet niet zo op. Je kan de triatlon het beste winnen met het meeste Muscle en Stamina te hebben. Bij het gedeelte dat je moet fietsen moet je opletten dat je niet van je fiets valt. Dan is het ook goed voor veel Bike Skill te hebben. Het gedeelte voor te lopen is makkelijk met het meeste Stamina. Als je gewonnen hebt heb je denk ik 10000 $.

Ik hoop dat het je lukt voor de Triatlon te winnen. :)

Geplaatst:

Ik heb geprobeerd om deel te nemen aan beide triatlons, maar bij allebei komt er te staan: Cluckin' Cock isn't ready yet. Wat betekent dit??

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Account

Navigatie

Zoeken

Zoeken

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.