Skip to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

Veel cash geld gekregen van iemand

Geplaatst:

Hi,

In een online game heeft mijn vriendin ineens ruimt een miljoen $ gekregen cash. Er zat ineens iemand bij haar in de auto en ongeveer aan haar vastgekleefd. Ze kreeg ineens veel geld, ze heeft diegene gereport en is naar een andere server gegaan.

Het geld heeft ze gestort, er staat nu dus meer dan een miljoen op d'r bankrekening. Nu lees ik veel over bans etc. die je kan krijgen door dit soort ongein wat andere uithalen, maar wat is nu het beste om te doen? Reporten bij Rockstar? Niks? Wat zijn de risico's?

Kan het wel gaan reporten bij Rockstar maar het geld heeft al een transactie gemaakt van cash naar de bank.

Wat voor tips hebben jullie?

Featured Replies

Geplaatst:

Hallo, en welkom op het forum! :)

Mag ik je doorverwijzen naar dit topic? Hierin staat alles uitgelegd :tu:

Geplaatst:

Vaak wordt er niks gedaan met gekregen geld, op zijn extreemst gereset naar haar vorige saldo.

Geglitched geld wordt ook vrijwel niks mee gedaan naar mijn ervaring, ik heb denk ik 5 of 6 miljoen geglitched en ik ben ook nog nooit gereset.

Geplaatst:
  • Auteur

Hallo, en welkom op het forum! :)

Mag ik je doorverwijzen naar dit topic? Hierin staat alles uitgelegd :tu:

Topic grotendeels doorgelezen en deze link levert wel wat op, maar het beste is dus niks uitgeven en wachten op de 'sweep'?

Geplaatst:

Het beste is om de speler te rapporteren, wat al is gebeurd, en een ticket naar Rockstar Games sturen. Dit kan via hun site. :)

Geplaatst:

Die gozer rapporteren, en dan moet je gaan strooien met t geld! :tu:

Bewerkt: door Ezra24rct3

Geplaatst:

wees blij dat je 1milj hebt nu

Geplaatst:

ik denk eerlijk gezegt dat ze er niet veel aan zullen doen anders hadden ze die persoon die het had gegeven al wel gebant.

misschien zullen ze het geld weer terug afnemen maar dat betwijfel ik ook, koop er gewoon dingen mee die je graag wilt hebben.

dat zullen ze niet afpakken

Geplaatst:

Wat ik deed: snel iets kopen dat je leuk vind en dan ticket naar R* sturen. Deed ik toe destijds ook :tu:

Geplaatst:

Ik heb tijdens de cheat-fase miljarden gehad, en dit kon eigenlijk nooit meer op (PS3).

In het begin nog wel eens zulke figuren aangegeven, maar aangezien het er op een gegeven moment zoveel werden ben ik daar ook maar mee gestopt.

Toen R* er wat aan ging doen hebben ze het geld naar een acceptabeler volume gebracht wat in no-time op kon ;), verder is er niets veranderd.

Alle in tussentijds aangeschaft voertuigen staan nog steeds tot mijn beschikking (zoals: tank, buzzard, etc.)

1 miljoen is nog niet zoveel ;), ik zou er blij mee zijn en uitgeven.

  • 3 weken later...
Geplaatst:

Ik kreeg een keer 81miljoen na paar maanden resette R* mn geld naar 300k maar aangekochte voertuigen, huizen en wapens behield ik wel

Alleen je RSC wordt een beetje Fuck'ed up

Bewerkt: door QustomiZed

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Account

Navigatie

Zoeken

Zoeken

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.