Jump to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.
Geplaatst:
comment_2290047

Beste forumleden,

Aangezien 100 dagen echt wel een fenomeen is in onze Belgische contreien, wordt er voor het 'dansje' van onze klas een stukje muziek verwacht. Voor mijn klas ben ik hiervoor verantwoordelijk.

Ik gebruik zelf sporadisch Mixcraft voor het maken van eigen nummertjes, al heeft deze wel een grote beperking: het is namelijk niet mogelijk om geïmporteerde samples en geluiden aan te passen qua toonhoogte en BPM, iets wat voor onze 100 dagen echt wel nodig is.

Ik zoek dus een (liefst gratis) programma in de stijl van Mixcraft (lees: niet te moeilijk) waarmee ook het tempo van geïmporteerde nummers kan veranderd worden.

Alvast bedankt voor jullie medewerking!

Featured Replies

Geplaatst:
  • Auteur
comment_2290060

Misschien is audacity wel iets voor je. Als het goed is kan je alle dingen die jij net noemde binnen dit programma.

Klik hier.

Ik heb vroeger Audacity nog gebruikt; het is een heel goed programma voor simpele dingen maar ik zoek nog nét dat beetje meer :puh:

Geplaatst:
comment_2290267

Waarom geen DAW gebruiken?

Heeft ook nog VST ondersteuning mocht je wat missen en er bij willen maken.

http://www.image-line.com/flstudio/

http://www.steinberg.net/en/products/cubase/start.html

https://www.ableton.com/

Qua makkelijkheid zou ik FL studio kiezen. Gebruik hetzelf ook voor mijn Hardstyle creaties. Werkt prima.

BPM aanpassen kan, toonhoogtes/Pitchen kan ook. En zoals ik al zei, het heeft VST ondersteuning, dus mocht je echt wat willen aanpassen kan je dmv. VST plugins dingen er in editten. :puh:

succes

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.