Geplaatst: 6 juni 201510 jaren comment_2317625 Geachte, Ik, Cill_Blinton ben van plan een crew te starten, dit op de ps3, Eentje die stunts uit probeert, deze filmt en er een filmpje van maakt. Natuurlijk zoek ik leden, dus voel je je aangesproken, stuur een nette pm met: Je naam, je level & je controle. Ik ben vanplan te beginnen op ps3, dit omdat ik zelf een ps3 heb. Maar ik heb ook wat vraagjes voor de kenners onder ons. - Met welk programma kan ik op de ps 3 filmenen - Waar wanneer moeten we dit proberen - Met hoeveel moeten we zijn? Alvast bedankt, Cill_Blinton
Geplaatst: 7 juni 201510 jaren comment_2317634 Je kan een PS3 filmen met een capture card. Maar wil je een goeie, dan zit je algauw aan de 90-200 euro ongeveer.
Geplaatst: 7 juni 201510 jaren comment_2317636 Elgato kost rond de 180 euro. Deze gebruik ik zelf ook, uitstekende kwaliteit 1080p 30fps. Je kan deze gebruiken voor alle consoles mits hier een HDMI aansluiting opzit. Eerder heb ik de roxio gebruikt. Die was rond de 70 euro, maar dat was een SD versie. Er is een Roxio 2.0 op de markt in HD deze kost rond de 120 euro.
Geplaatst: 7 juni 201510 jaren Auteur comment_2317666 Bedankt, maar bestaan er geen gratis versies hiervan? Heb momenteel het geld niet voor dit te kopen als ik eerlijk mag zijn.
Geplaatst: 7 juni 201510 jaren comment_2317723 Tuurlijk niet. Dat is geen software, maar aparte apparaten die je moet aansluiten.
Geplaatst: 7 juni 201510 jaren comment_2317749 Wat je ook kan proberen is als je PC een Video ingang heeft (rood, geel en wit) hem daarop aan te sluiten en dan het pc scherm opnemen. (Dit is dan wel SD) Als je een capturecard haalt en je wilt in HD filmen op de PS3, dan heb je (In ieder geval voor de Roxio gamecap HD; voor de andere capturecards weet ik het niet) een PS3 componentkabel nodig omdat de HDMI uitgang is beveiligd tegen opnemen.
Geachte,
Ik, Cill_Blinton ben van plan een crew te starten, dit op de ps3,
Eentje die stunts uit probeert, deze filmt en er een filmpje van maakt.
Natuurlijk zoek ik leden, dus voel je je aangesproken, stuur een nette pm met:
Je naam, je level & je controle.
Ik ben vanplan te beginnen op ps3, dit omdat ik zelf een ps3 heb.
Maar ik heb ook wat vraagjes voor de kenners onder ons.
- Met welk programma kan ik op de ps 3 filmenen
- Waar wanneer moeten we dit proberen
- Met hoeveel moeten we zijn?
Alvast bedankt,
Cill_Blinton