Jump to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.
Geplaatst:
comment_2324183

Urban Legends

Er gaan een hele hoop verhalen de wereld in van dingen waarvan met denkt dat ze niet bestaan. We praten hier over de urban legends, mythes of hoe de meesten het noemen: het broodje aap verhaal. Maar als het echt nep is, hoe zou het dan komen dat er door zoveel mensen over gesproken word? Ja, daar heb je het al. Er zijn al heel veel legendes de wereld in gegooid. De meest bekenden hier van zijn wel de geesten, bigfoot, aliens, loch Ness monster en ga zo maar door. Zouden al deze mensen die er over praten nou echt liegen, of spreken zij wek degelijk de waarheid. Wat denk jij..?

Geef je mening.

Featured Replies

Geplaatst:
comment_2324190

Ben het helemaal eens met Tommy. Als er 'onverklaarbare gebeurtenissen' plaatsvinden wordt er altijd een lap onzin bij elkaar geraapt om het te laten lijken dat die gebeurtenissen toch wel een verklaring hebben. Mensen die die verhaaltjes verzinnen krijgen dan een hoop faam, omdat er ook nog personen zijn die dat geloven. Mij zie je het pas geloven als ik daadwerkelijk zo'n creatuur tegenkom.

Bewerkt: door KaiSkillzz

Geplaatst:
comment_2324199

Voor een concept als Mythbusters is het wel grappig. En in sommige games waarin ze als easteregg (GTA), character (flying dutchman in spongebob) of waar je dan dat soort mythes/ monsters moet opsporen (the Witcher 3) is het ook wel grappig.

Voor de rest neem ik de meeste van die mythes niet zo serieus.

  • 1 maand later...

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.