Jump to content
Geplaatst:
comment_2339333

Wat voor een ding in een (oude) game weekt nu nog voor jou nostalgies?

Voor mij is het de theme song uit battlefield 1942

Nog net die tijd meegemaakt...

Bewerkt: door super_senne

Featured Replies

Geplaatst:
comment_2339371

Die soundtrack van bf1942 luister ik nog steeds vaak. Prachtig orkestraal nummer.

Voor mij zijn het games zoals A2 Racer, need for speed 2 en GTA 1 die me echt aan vroeger doen denken. Ook games als Age of Empires en Red Alert 1 kunnen wel op dat lijstje staan. Om een of andere manier heb ik consolegames nog nooit zo leuk gevonden. Vandaar begon mijn echte gametijdperk ook pas toen ik een PC kreeg met games erop :puh:

Geplaatst:
comment_2339383

Rayman, Crash Bandicoot, Grand Theft Auto, The Sims. The Sims heb ik echt belachelijk veel gespeeld, ik heb nog ergens The Urbz liggen waar ik ook nog nu soms mezelf uren mee kan vermaken. :)

Geplaatst:
comment_2339401

Echt nostalgisch is toch de eerste Super Mario Bros. Mijn gaming-geschiedenis begon met een NES, SMB en Duck Hunt.

nes.jpg

Ach, er zit toch wel een verschil tussen wat je de beste retro-game vindt en wat je nostalgisch vindt ;)

Geplaatst:
comment_2339413

Echt nostalgisch is toch de eerste Super Mario Bros. Mijn gaming-geschiedenis begon met een NES, SMB en Duck Hunt.

-plaatje-

Aah smb :tu: Die had ik op de gameboy. Ik had helaas nooit een NES of SNES voor mijzelf,wel bij vrienden. Prachtige tijden waren dat :D

En nu vrolijk verder met Mario Maker :puh:.

Bewerkt: door Dexist

Geplaatst:
comment_2339548

Vooral de GTA-reeks, maar ook spelletjes op de Nintendo Gameboy Advanced SP.

Dan had ik van die kaarten waar 100 spelletjes op stonden zoals: Aladin, Rayman en Circus Charlie ^_^

Ook The Sims-serie en vooral The Sims 1 en 2 heb ik me heel veel uren mee vermaakt.

Geplaatst:
comment_2339645

Rollecoaster Tycoon! :)

*surprise*

Ook hadden we rond m'n 7e de N64 van m'n oom in huis, en daarop speelde ik, voor zolang het mocht, Super Mario N64! :) Wist natuurlijk niet wat ik moest doen, maar dat maakt niet uit... :puh:

Bewerkt: door Ezra24rct3

Geplaatst:
comment_2339679

Ik ben nu toevallig weer Lego Island aan het spelen, voor het eerst sinds mijn kindertijd. Bijzonder om alle facetten van het spel, die erg herkenbaar voor me zijn, nu toch met een heel ander perspectief te bekijken.

Oh ja, normaal heb ik totaal niets met het kijken van andere mensen die gamen en er zogenaamd grappig commentaar bij geven, maar ik vond er vandaag één waar ik zowaar wel een beetje om moest lachen:

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.