Geplaatst: 18 september 201510 jaren Zo, paar dagen geëxperimenteerd met m'n nieuwe Intuos Pro, en ben eindelijk tot iets gekomen dat het tonen waard is. Plots ben ik weer een absolute noob: ik moet nog veel leren op het vlak van tekenen (in Photoshop)... Hopen dat het goedkomt! Detailshots Ik hoor graag wat jullie denken!
Geplaatst: 18 september 201510 jaren Auteur Thanks! Dat was ook wel een beetje de bedoeling. Realistisch tekenen is me absoluut niet weggelegd...
Geplaatst: 19 september 201510 jaren Ziet er heel vrolijk uit! Leuk die structuur en de letters! Ik zie graag meer van dit!
Geplaatst: 19 september 201510 jaren Auteur Ja 't is m'n eigen handschrift... Niet van de beste handschriften ter wereld, maar ach, hahahahaha.
Geplaatst: 22 september 201510 jaren Netjes! mooie structuur en voor de eerste ontwerpen vind ik het zeker netjes! keep it up. Nu kun je btw ook een eigen font creëren dus haha.
Geplaatst: 8 oktober 201510 jaren Als dit je eerste keren zijn met een tablet ziet het er heel netjes uit Eliott!
Geplaatst: 5 november 201510 jaren Nice! Je zou van die letters een font moeten maken . Verder vind ik het er heel netjes en clean uitzien man!
Zo, paar dagen geëxperimenteerd met m'n nieuwe Intuos Pro, en ben eindelijk tot iets gekomen dat het tonen waard is. Plots ben ik weer een absolute noob: ik moet nog veel leren op het vlak van tekenen (in Photoshop)... Hopen dat het goedkomt!
Detailshots
Ik hoor graag wat jullie denken!