Geplaatst: 29 juli 200521 jaren Als iemand me een link stuurt via MSN, en ik klik erop gebeurt er helemaal niets. Normaal krijg ik dan die pagina te zien in een nieuwe internetbrowser, maar nu niet meer. Ik heb daarjuist MF gedeinstalleert omdat ik hem toch nooit gebruikte, en dan was het probleem er. Wat moet ik nu doen?
Geplaatst: 29 juli 200521 jaren Met MF bedoel je zeker Mozilla Firefox? Heb je Internet Explorer helemaal verwijderd van je computer? Dan denk ik dat dat het probleem is, want MSN is een product van Microsoft, en ik denk dan dat het automatisch IE pakt. En geen andere browser. Weet ik natuurlijk niet zeker, maar dit verwacht ik.
Geplaatst: 29 juli 200521 jaren Met MF bedoel je zeker Mozilla Firefox?Heb je Internet Explorer helemaal verwijderd van je computer? Dan denk ik dat dat het probleem is, want MSN is een product van Microsoft, en ik denk dan dat het automatisch IE pakt. En geen andere browser. Weet ik natuurlijk niet zeker, maar dit verwacht ik. Neen. Ik gebruik ook Firefox maar bij mij pakt hij hem wel gewoon hoor. Dit is niet het probleem.
Geplaatst: 29 juli 200521 jaren Auteur Ik heb Internet Explorer niet gedeinstalleerd maar Mozzila Firefox. Gewoon de link kopieren en die in een nieuw venster plakken Ik weet ook wel hoe dat dat zo kan, maar ik heb het liever zoals vroeger.
Als iemand me een link stuurt via MSN, en ik klik erop gebeurt er helemaal niets.
Normaal krijg ik dan die pagina te zien in een nieuwe internetbrowser, maar nu niet meer.
Ik heb daarjuist MF gedeinstalleert omdat ik hem toch nooit gebruikte, en dan was het probleem er. Wat moet ik nu doen?