Jump to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

Featured Replies

Geplaatst:
comment_2405032

Hoewel het begrijpelijk is dat je graag snel verder wilt, kan het soms wat langer duren dan een paar uur voordat je een antwoord krijgt op je vraag. Je zult dus even geduld moeten hebben. Extra topics aanmaken of na een paar uur een post als ''Iemand?'' plaatsen heeft doorgaans weinig nut (en is bovendien verboden), dus ik wil je verzoeken om dat voortaan niet meer te doen. Ik heb je extra topic daarom ook verwijderd.

Ikzelf heb weinig verstand van GTA V, dus ik kan je helaas niet helpen met dit probleem. Wel wil ik je graag verwijzen naar het Missieoverzicht dat staat op de WikiGTA-pagina van GTA V, misschien dat je daar wat aan hebt. smile3.gif

Ik hoop dat je snel antwoord krijgt op je vraag!

  • 5 maanden later...
Geplaatst:
comment_2416656

Meestal staat er op je radar (pijljte naar beneden drukken) bij Micheal, Trevor of Franklin een cijfertje. Dan zou je in hun telefoon kunnen kijken wat het volgende is. Verder kun je ook kijken bij Missieoverzicht welke missie je als laatst hebt gedaan en wat er aan gaat komen. Succes!

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.