Jump to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.
Geplaatst:
comment_2422606

Een tijd terug bestond Bully tien jaar. Dat werd gevierd met een actie waarbij je een speciale Bully iPad kon winnen. We zijn inmiddels een tijdje verder en wat winnaars verder. Voor zover ik weet geen winnaars op dit forum, dus helaas geen Bully iPad. Mocht je toch hebben zitten azen op de rest van de goodies, waaronder de trefbal en de t-shirts, dan is er goed nieuws. Het Rockstar Warehouse is uitgebreid met Bully items. De collectie is aangevuld met een set kleding en een hoesje voor je iPhone of iPad. Daarnaast is GTA V ook nog in de aanbieding. Voor de next-gen versie krijg je nu 30% korting + $1.250.000 in game geld. Fysieke exemplaren zijn tot 21 februari in de aanbieding, de digitale exemplaren lopen tot 6 maart. 

 

 

medium.bully.jpg.39e2e184356cf15c3997555

De nieuwe collectie Bully items in Rockstar Warehouse.

 

 

Overigens is dit ook meteen weer even een herinnering voor de mensen die nog twijfelen over een character transfer in GTA Online. Een tijdje geleden berichtten wij al dit nog mogelijk is tot 6 maart. Deze datum komt al dicht in zicht, dus mocht je nog twijfelen zal je snel een knoop moeten doorhakken. 

 

Bron: Rockstar Games Newswire

Featured Replies

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.