Jump to content

Featured Replies

Geplaatst:
  • Auteur
comment_2435730

De tweede nominatieronde voor de GTAForum Awards 2017 is begonnen. De verandering van crew-opzet, het verdwijnen van de Megaleden-groep en de invoer van XP hebben enige invloed gehad op de categorieën die we nu hebben.

 

Voor de verschillende ledengroepen geldt dat een nominatie in de eerste ronde wordt opgeteld bij die uit de tweede ronde, ongeacht of dat in een andere categorie was of in dezelfde.

 

Mocht je vragen hebben, stel ze dan vooral.

  • 2 weken later...
Geplaatst:
  • Auteur
comment_2436457
Op 20-11-2017 om 18:02, Guardian1980 zei:

De tweede nominatieronde voor de GTAForum Awards 2017 is begonnen.

En gesloten...

 

Binnenkort zullen de stembussen voor de GTAForum Awards 2017 openen, uiteraard zullen we dat luid en duidelijk mededelen.

Geplaatst:
comment_2436833

Belachelijk dat ik niet in de nominatielijst van beste lid sta, maar Votair(die hier sinds 5 augustus niet meer gesignaleerd is wel). Niet dat ik het verdien om daar te staan :engel:, maar ik het vind het een beetje raar dat iemand een half jaar inactief kan zijn en toch zo'n award kan winnen. :-( 

Geplaatst:
comment_2436838
21 minuten geleden, aron24 zei:

Belachelijk dat ik niet in de nominatielijst van beste lid sta, maar Votair (die hier sinds 5 augustus niet meer gesignaleerd is wel). Niet dat ik het verdien om daar te staan, maar ik het vind het een beetje raar dat iemand een half jaar inactief kan zijn en toch zo'n award kan winnen. 

We hebben twee nominatieronden, dus het ligt daar ook wel aan als je inactieve leden in de poll ziet. Ik had niet verwacht dat ik voor Beste GTA V kenner werd genomineerd, maar ik denk dat ik bij de eerste nominatieronde ben genomineerd voor Beste GTA V kenner. Maar goed, de afgelopen jaren werd ik ook maar genomineerd voor twee awards en nu vijf awards. Het is denk ik aan de leden om  inactieve crewleden of leden te nomineren of stemmen, of leden die het echt verdienen en het hele jaar actief zijn geweest. :)

Geplaatst:
  • Auteur
comment_2437092

We zijn op de helft, je hebt nog een week om te stemmen. Wacht niet tot het laatste moment, om te voorkomen dat je het per ongeluk vergeet.

  • 2 weken later...

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.