Geplaatst: 9 juli 200422 jaren Bij de Stats staat er 0/15 stores knocked off? Ik denk dat dat het overvallen van de winkels is, maar hoe doe je dat dan?
Geplaatst: 10 juli 200422 jaren Je moet alle 15 winkels overvallen in vc (de winkels waar je wapens, schroevendraaiers, messen, ... kan kopen) Dat doe je door met je mikroos (wit puntje met cirkeltje er rond) op de winkelier te richten. Dan zie je een beetje geld op de balie liggen en heb je de winkel overvallen.
Geplaatst: 10 juli 200422 jaren Je moet alle 15 winkels overvallen in vc (de winkels waar je wapens, schroevendraaiers, messen, ... kan kopen) Dat doe je door met je mikroos (wit puntje met cirkeltje er rond) op de winkelier te richten. Dan zie je een beetje geld op de balie liggen en heb je de winkel overvallen. FF een tip als je lang op de winkelier richt krijg je meer geld
Geplaatst: 10 juli 200422 jaren gebruik best een python,want daarmee zijn ze van de eerste keer dood,geen alarm dus en richt maar totdat je het eerste pakje geld ziet verschijnen en dan schieten,is ie meteen dood en heb je hem knocked off zonder politie shit
Geplaatst: 10 juli 200422 jaren Als schiet je hem hier op slag dood, er gaat altijd alarm af. Op de ps2 tenminste :blink:
Geplaatst: 10 juli 200422 jaren Auteur Je moet alle 15 winkels overvallen in vc (de winkels waar je wapens, schroevendraaiers, messen, ... kan kopen) Dat doe je door met je mikroos (wit puntje met cirkeltje er rond) op de winkelier te richten. Dan zie je een beetje geld op de balie liggen en heb je de winkel overvallen. FF een tip als je lang op de winkelier richt krijg je meer geld Ok dan Thnx
Geplaatst: 10 juli 200422 jaren Als schiet je hem hier op slag dood, er gaat altijd alarm af.Op de ps2 tenminste :blink: bij mij niet
Geplaatst: 15 juli 200422 jaren Je moet alle 15 winkels overvallen in vc (de winkels waar je wapens, schroevendraaiers, messen, ... kan kopen) Dat doe je door met je mikroos (wit puntje met cirkeltje er rond) op de winkelier te richten. Dan zie je een beetje geld op de balie liggen en heb je de winkel overvallen. FF een tip als je lang op de winkelier richt krijg je meer geld kan dat? leuk ga ik ook is probeeren B)
Geplaatst: 16 juli 200422 jaren Ook drogisten en sommige andere winkels kan je overvallen. Voor elk pakketje geld krijg je één ster.
Geplaatst: 22 juli 200422 jaren ik heb er nu 14, maar de laatste heb ik egt geen id waar die moet zijn, er moet daar ook een kaartje van komen
Bij de Stats staat er 0/15 stores knocked off?
Ik denk dat dat het overvallen van de winkels is, maar hoe doe je dat dan?