Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

GTA LCS en VCS mogelijk naar de PS4!

gallery_1_73_1152.jpg

 

@NandroDavids wist het ons eerder deze middag al te vertellen. GTA Liberty City Stories en Vice City Stories komen mogelijk naar de PlayStation 4! Dit wordt afgeleid van de ESRB-website. Op deze website worden de ratings van spellen bevestigd en zo wordt de minimum leeftijd om een spel te mogen spelen vastgelegd. 

 

Op de ESRB-pagina van GTA zijn recent LCS en VCS toegevoegd wat wil zeggen dat deze twee spellen opnieuw beoordeeld zijn, ditmaal voor de PlayStation 4. Overigens is het niet iets nieuws van Rockstar om oude GTA's naar een nieuwer platform te halen. Zo werden GTA III, VC en SA al eerder beschikbaar gemaakt op de PS4 met verbeteringen op technisch gebied en met trophies. 

 

Ook Max Payne 2 en Midnight Club 3 zijn opnieuw beoordeel wat erop zou wijzen dat deze Rockstar-spellen ook naar de PS4 komen. Rockstar heeft zelf nog geen verklaring gegeven. 

 

medium.gtalcsvcsPS4.png.a5d3938b5aed311d

 

Bronnen: ESRB.org en NandroDavids

Featured Replies

Eindelijk! Zit al zo lang te wachten tot de stories geport worden naar ps4. Die gaan er 100% komen. :)

Super! Zou best voor mij de doorslaggevende reden kunnen zijn voor de aankoop van een ps4 :puh: 

Ik ga VCS echt opnieuw kopen al is het alleen maar voor dat "In The Air Tonight" concert van Phil Collins. :puh:

Edited by MovieGamer

1 uur geleden, MovieGamer zei:

Ik ga VCS echt opnieuw kopen al is het alleen maar voor dat "In The Air Tonight" concert van Phil Collins.

Je moet er rekening mee houden dat bepaalde nummers er misschien er niet meer inzitten, in de nieuwe versie van GTA San Andreas op de PS3 missen er volgens mij ook een paar nummers vanwege copyright rechten enzo. :puh: 

13 minuten geleden, Asphyxiated zei:

Je moet er rekening mee houden dat bepaalde nummers er misschien er niet meer inzitten, in de nieuwe versie van GTA San Andreas op de PS3 missen er volgens mij ook een paar nummers vanwege copyright rechten enzo. :puh: 

Steam versie van SA ook, vanwege verloop van rechten op nummers. :Y 

Ik denk dat je er wel vanuit kan gaan dat Phil Collin's nummers allemaal nog in het spel zitten, aangezien zijn personage zelf in het spel zit.

 

Jammer dat het weer PlayStation exclusives zijn. Geen PC of XBox One versies. Ik heb de Stories altijd graag gespeeld maar ik ga niet speciaal een console aanschaffen voor remasters van spellen die ik al gespeeld heb.

Mocht de prijzen niet te gek zijn, dan wil ik zeker nog eens VCS aanschaffen, vond het een toffe game op de PSP.

Edited by GolfG60

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.