Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Robbing uncle sam

Steeds als ik met die hefttruck ding die dozen probeer te tillen vallen ze op hun zijkant.

Als ik ze daarna weer ga op tillen (als ze op hun zijkant liiggen) en ik rij naar achteren blijven ze in de lucht zweven. Dan moet ik eerst er weer vooruit tegen aan rijden en dan kan ik pas naar achteren rijden zodat ze erop blijjven liggen.

Dit duurt zow lang dat als ik net 3 dozen er in heb dat Ryder al dood wordt geschoten :? .

Ik heb deze missie nu al tig keer geprobeert maar het blijvt zo. Heeft iemand dit ook (gehad) geef me dan asjeblieft tips want ik kom niehj verder :bonk: .

Featured Replies

Je moet de dozen gewoon goed in de heftruck leggen. Zodat je ze goed kunt optillen. In het midden dus. En, ik heb Ryder ook steeds een beetje geholpen met mensen dood schieten, anders gaat hij dood. Zo moeilijk is deze missie niet, en je kunt ook altijd de save-game geven, zodat anderen het doen.

Ik deed eerst 1 doos en dan helpen met ryder en altijd zo door.

Dan gaat hij wel snel.

Nog wat uitleg in de walktrough.

Gebruik een goede geweer dan zijn die ventjes er heel snel aan.

Edited by Renne

  • Author

okey bedankt _O_ ,ik heb hem nu eindelijk gehaald :)

[...]

Gebruik een goede geweer dan zijn die ventjes er heel snel aan.

Je hebt alleen nog maar pistol in die missie, tenzij je misschien een Balla hebt afgemaakt met die een uzi vasthad.

Verder moet je zorgen dat de vork helemaal naar beneden is, anders blijven de dozen aan de truck hangen.

Wat ook handig is, is niet gelijk het hek openen maar de garage waar de heftruck in staat en dan vast alle dozen klaar zetten BUITEN!!!!!Langs de muur op een rij(als 6 dozen buiten staan langs de kant kun je het hek openen en de level makkalijk halen) dan hoef je alleen maar naar rechts, ding omlaag, ding omhoog naar rechtsachter en dan naar voren in de laadtruck en dan de volgende pakken die ook weer klaar staat. E zo moet je doorgaan todat je er 6 heb( EN AF EN TOE RYDER HELPEN!!)

Wat ook handig is, is niet gelijk het hek openen maar de garage waar de heftruck in staat en dan vast alle dozen klaar zetten BUITEN!!!!!Langs de muur op een rij(als 6 dozen buiten staan langs de kant kun je het hek openen en de level makkalijk halen) dan hoef je alleen maar naar rechts, ding omlaag, ding omhoog naar rechtsachter en dan naar voren in de laadtruck en dan de volgende pakken die ook weer klaar staat. E zo moet je doorgaan todat je er 6 heb( EN AF EN TOE RYDER HELPEN!!)

Zou staat het in de walkthrough, gewoon wat anders geschreven. :duh:

Omschrijving:
Hoewel de meeste sites een andere strategie geven, geven wij de makkelijkste. Rij met Ryder naar de haven en klim over de muur. Schiet de guard dood, maar maak de gate switch nog niet kapot. Ren naar de Warehouse en schiet daar de switch kapot. De deur gaat open en je kunt nu de dozen naar buiten slepen. Gebruik de Forklift om de dozen netjes op een rij te zetten. Ren daarna terug naar de Gate en maak de Switch kapot. Nu kun je heel gemakkelijk de dozen in de vrachtwagen laden. Vergeet niet om na iedere doos even uit je Heftruck te stappen en de guards die Ryder beschieten dood te schieten.

Edited by Dri3s

  • 20 years later...

Hallo,

ik heb eerst de missie met cheats geprobeerd, dit werkte niet?

nu speel ik het zonder een enkele cheat te hebben gebruikt maar nog blijven de pallets bewegen of zijn kapot, liggen onderste boven??

In ieder geval kan ik ze niet oppakken??

Ligt het er misschien aan dat ik het via Netfllix speel?

ik hoor het graag.

alvast bedankt.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.