Geplaatst: 5 november 20186 jaren comment_2449149 Zo te zien is er geen new game+ mogelijkheid na uitspelen van het verhaal. Kan misschien nog komen?? Net zoals Assassins Creed Origins en Horizon Zero Dawn, zijn dat games die ik toch eerder opnieuw speel dan games zonder new game+.
Geplaatst: 5 november 20186 jaren comment_2449157 Al weet ik het antwoord niet kan je op de PlayStation 4 ook een extra persoon aanmaken op het systeem. Dan kan je zo weer vanaf 0 spelen geheel gescheiden van je huidige progressie. Dat deed ik ook altijd als een vriend/huisgenoot mijn PS4 gebruikte, zodat alle save games van een andere persoon gescheiden zijn. Wel opvallend dat er blijkbaar geen 'Start new game' functie is.
Geplaatst: 5 november 20186 jaren comment_2449158 Jawel, een 'start new game' functie staat op dezelfde plek als de 'load game', 'save game' en 'exit game' functies. Ik denk dat dat onder 'story' staat in het pauzemenu. Game+ denk ik niet dat het er gaat komen. Voor een game als RDR2 is dat ook niet echt nodig. Je moet niet levellen in de game of je vaardigheden upgraden zoals in AC: Origins en Horizon, dus welke meerwaarde kan een game+ hebben voor RDR2?
Geplaatst: 5 november 20186 jaren Auteur comment_2449163 Misschien om te starten met al je wapens en geld? Maar dat heeft idd ook weinig zin als je alles al hebt in t begin.
Zo te zien is er geen new game+ mogelijkheid na uitspelen van het verhaal. Kan misschien nog komen??
Net zoals Assassins Creed Origins en Horizon Zero Dawn, zijn dat games die ik toch eerder opnieuw speel dan games zonder new game+.