Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Red Dead Redemption 2 Legendary Channel Catfish

Hallo.

 

Zo als sommige van jullie hebben RDR2 uitgespeeld, sommige van jullie nog niet.

 

Nu is er een stranger missie waar bij je dus 13 lengendary vissen moet vangen, en via een post office naar de gene moet opsturen.

 

Als je dat alles dus hebt gedaan is een korte cutscene en ga je op een soort vis trip waar bij je dus een foto moet maken van die gene die verteld over de Legendary Channel Catfish en probeerd de Legendary Channel Catfish tevangen.

 

Is het uberhoud mogelijk deze Legendary Channel Catfish tekunnen vangen ??

 

Ik heb al even gekeken en op internet gezocht maar ik kom er niet echt uit, overal wat ik heb gezien en heb gelezen kom ik toch wel vrijwel eigenlijk een beetje de zelfde antwoorden tegen op deze vraag, en worden er alleen maar meer vragen overgesteld en niet echt of geen antwoord gegeven op deze vraag.

 

Hte gaat om de vis die op onderstaande afbeelding is tezien.

 

zy9j0uQ.jpg

Featured Replies

Denk eerlijk gezegd dat het gewoon een bezighoudertje is en dat er op het moment helemaal niks zwemt. Heb livestreams voorbij zien komen van mensen die meer dan 17 uur aan de waterkant stonden en niks hebben gevangen... :7 

  • Author
40 minuten geleden, PrioX zei:

Denk eerlijk gezegd dat het gewoon een bezighoudertje is en dat er op het moment helemaal niks zwemt. Heb livestreams voorbij zien komen van mensen die meer dan 17 uur aan de waterkant stonden en niks hebben gevangen... :7 

Ik denk zelf ook dat er op het moment niks is, maar later mischien tijdens een update er wel wat zit of gaat komen of mischien niet en blijft het een soort van misterie.

 

17 uur lang op 1 punt staan en alleen maar vissen en mischien dat je de kans hebt om dus de Legendary Channel Catfish tekunnen vangen nou nee dat doe ik dan weer niet, als ik er in de buurt ben en verder niet is van plan ben om tedoen in RDR 2 wil ik wel een keertje 10 a 15 minuten proberen maar dat is dan alweer genoeg voor mij en ga ik weer verder met gamen.

Je zal meer geluk hebben wanneer het regent. Maar het regent zelden in New Austin/Rio Bravo dus dat is ook onbegonnen werk. Ik heb het een paar dagen geleden geprobeerd en na half uur van alles vangen behalve de Legendary Channel Catfish ben je er wel klaar mee. :7 

  • Author

Klopt het regent zelden in new austin.

 

Ik moet zeggen ik had gisteren wel een beste strom in new austin zwarte lucht gewoon donker donker maar geen regen mischien een paar spettertjes verder niet.

 

Zand stormen zie ik dan wel weer veel in new austin.

 

Ik zie het wel of ik de Legendary Channel Catfish kan vangen ja of nee, het is niet zo dat ik er een dag voor ga zitten.

 

Zo als ik nu heb gelezen kan je de Legendary Channel Catfish met meedere dingen vangen, met een special swamp lure of dus met die special spinner.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.