Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

 

GTA Online is terug met een wekelijkse update bestaande uit bonussen en kortingen. Spelers kunnen deze week extra geld en RP verdienen met verschillende activiteiten, kunnen beloningen winnen en besparen op veel voertuigen en meer. 

 

De geur van verbrand rubber is heerlijk, zeker voor de adrenaline junkies onder ons. Rockstar weet dat Los Santos vol zit met waaghalzen die er maar niet genoeg van kunnen krijgen. Daarom dat de Arena Wars Series terugkeert met een 3X GTA$ en RP bonus. Mocht je niet bij de eerder genoemde doelgroep behoren dan kun je het altijd wat rustiger aan doen. RC Bandito Races zijn wellicht meer jouw stijl, en deze leveren je 2X GTA$ en RP op, evenals de Premium Deluxe Repo missies van Simeon.  

 

large.gtao_event_11620_2.jpg.b7641ffe2ba

 

Verder bevatten de kortingen van deze week veel verschillende voertuigen, garages en upgrades voor de Arena Wars, er zijn t-shirts te winnen met Business Battless, en is er een nieuw podiumvoertuig in The Diamond Casino. Voor een compleet overzicht van alle actieve events kun je hier terecht. Blijf ons in de gaten houden; binnenkort presenteren wij namelijk een compleet vernieuwd Nederlandstalig events-overzicht voor GTA Online en Red Dead Online. 

 

Bron: Rockstar Newswire

gtao_event_11620_2.jpg

Featured Replies

No posts to show

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.