Geplaatst: 15 juli 20204 jaren comment_2460534 Ik heb de story mode nog niet uit, maar wilde toch eens een blik online gooien. Het gaat al mis voor de eerste opdracht: het maken van je character. Is het normaal dat de ruimte waarin je het uiterlijk van je character moet editen amper verlicht is..? Ik heb min of meer blind gekozen en loop nu rond met een halve Frankenstein. Hoe doe ik het licht aan in de kleedkamer?
Geplaatst: 15 juli 20204 jaren comment_2460535 Opnieuw een bekend probleem van de PC-versie. Over het algemeen blijken de interieurs donkerder te zijn dan op console, en instellingen aanpassen werkt blijkbaar niet. Wat je kunt doen is blijven proberen. Mocht je al aan het spelen zijn dan kun je later altijd je karakter aanpassen, al kost dit wel Gold.
Geplaatst: 15 juli 20204 jaren Auteur comment_2460536 Kom op...d'r moet toch een workaround zijn? Ik zou eigenlijk een nieuwe start willen maken. Want ik heb nu iemand met blanke handen en een zwart-grijs gezicht. Ziet er niet uit.
Geplaatst: 19 juli 20204 jaren Auteur comment_2460550 Ik ben een paar keer opnieuw begonnen. Het is enorm afhankelijk van... de weersomstandigheden buiten... Grappig, maar ook erg knullig.
Ik heb de story mode nog niet uit, maar wilde toch eens een blik online gooien. Het gaat al mis voor de eerste opdracht: het maken van je character.
Is het normaal dat de ruimte waarin je het uiterlijk van je character moet editen amper verlicht is..?
Ik heb min of meer blind gekozen en loop nu rond met een halve Frankenstein. Hoe doe ik het licht aan in de kleedkamer?