Jump to content
Geplaatst:
comment_2462237

Hallo vrienden, ik gebruik een Potato-pc, ingesteld - i3 4e generatie, 4 GB RAM, Windows 7 OS. Ik gebruik de Chrome-browser al enkele jaren. En deze browser gebruikt het hoogste geheugen. Ik heb dit artikel ontvangen waarin wordt voorgesteld om de Edge-browser te gebruiken. Dus ik wil er naartoe en wil alle gegevens van Chrome naar Edge migreren. Is het mogelijk om de gegevens te migreren? Help me alstublieft.

Featured Replies

Geplaatst:
comment_2462266

Ik heb die overstap ook gemaakt, toen ik Edge opstartte kreeg ik de melding om gegevens over te zetten. Een aantal dingen waren niet meegekomen, alleen ik kan me niet meer zo goed herinneren wat. Het waren geen cruciale dingen die miste, volgens mij was het het automatisch aanvullen van websites, dat soort dingen.

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.